Ztratil tělo dívky, která byla nalezena v oboře Hvězda. Muž spáchal sebevraždu

Mluvčí policie Eva Krupatová uvedla: „V této fázi můžeme potvrdit, že jde o pohřešovanou 24letou ženu, která zemřela násilnou smrtí.“ V pondělí odpoledne našla policie v rezervě Hvězda tělo mladé ženy. Totožnost musela být potvrzena pitvou.

Podle něj byla v pondělí večer potvrzena totožnost pohřešovaného 34letého. Policie uvedla, že v pátek spáchal sebevraždu. Další informace o případu policisté nezveřejnili. „Pokud jde o probíhající vyšetřování a všechny přeživší, nebudeme nyní poskytovat žádné další informace,“ uvedla Krupašová.

Podle nepotvrzených zpráv muž spáchal sebevraždu skokem pod metrem na stanici Vltavská. Forenzní vědci nevyloučili úzký vztah mezi těmito dvěma případy a zahájili ve věci trestní řízení pro podezření ze spáchání násilného trestného činu.

Nezvěstnou dívku zachytila ​​bezpečnostní kamera v doprovodu 34letého muže. Pár hledal pár od pátku, kdy naposledy viděli dívku v jejím domě, kde odešla s mužem.

Vyšetřovatelé zveřejnili záběry z bezpečnostní kamery u vchodu do domu. Policie o víkendu soustředila pátrání po psovodech v údolí Prokop a v pondělí se odpoledne přesunula na Hevizda Field.

READ  Priorita ženy. Viceprezidentka Kamala Harris přepsala historii Spojených států
Written By
More from Arzu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *