16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Zprávy Chicaga Blackhawks: Jacob Power podepisuje dohody, zprávy, aktualizace

V úterý Blackhawks oznámili, že Čech podepsal smlouvu Jacob Dvouletý kontrakt na vstupní úrovni Roční platová hranice 32 842 500.

Dvaadvacetiletý hráč v minulé sezoně v české lize vyprodukoval 16 bodů (12G, 4A) ve 48 zápasech a postoupil o 6 stop na 3 198 liber. Česká liga měla za poslední čtyři sezóny 42 bodů (27G, 15A) ve 144 zápasech v základní části a pět bodů (všechny góly) v 16 zápasech play-off. Ačkoli o jeho produkci nebylo nic napsáno, uvažoval o tom, že by se svým týmem hrál v posledních dvou sezónách velmi defenzivní roli ve střední šestce.

Vzhledem k tomu, jak cenný byl jejich evropský zvěd v posledních letech, není divu, že Blackhawks podepisují dalšího hráče z Evropy. HC České ligy v sezóně 2017-18. Když byli dva s Pilsonem, bývalý Blackhawk byl bývalým týmovým kolegou s Dominicem Kuballikem. Bauer poznamenal, že Kubalik byl při podpisu faktorem:

„Od té doby, co Dominic Kublac začal hrát za Blackhawks, sleduji klub velmi podrobně. Celá organizace je pro mě velmi dobrá. Skvělí hráči, tradice, velké úspěchy. Jsem nadšený a těším se.“

Burr byl zařazen do již přeplněného předního týmu, který odejde příští sezónu na soustředění, takže pokud rychle nezapůsobí, nastoupí v sezóně 20-20 v týmu Rockford Icehawks v AHL. Zdá se, že Burr chápe situaci Chicaga:

“V Chicagu udělám vše, co budu moci, abych splnil svůj sen hrát v NHL. Doufám, že to bude brzy, ale budu trpělivý. Měl bych být připraven asi za měsíc, i když příležitost přijde v druhý rok smlouvy. “

READ  Schick vstřelil nejdelší gól a v českém Euro 2020 porazil Skotsko