16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Zprávy APN prozkoumají možná partnerství pro budoucí růst a rozvoj malých a středních podniků z Indie a České republiky

Předchozí příběh:

S.K. Ekologie vytváří pomocí AWS ekologické řešení spalování na bázi AI

Další příběh:

Řešení společnosti Therm Technologies „Thermo King Gold Chain“ získávají komplexní vakcíny Govt-19 pro lidi po celé Indii

Měla by být prozkoumána potenciální partnerství pro budoucí růst a rozvoj malých a středních podniků z Indie a České republiky

Vydáno 13. července 2021

Indie a Česká republika jsou v úzkém kontaktu po mnoho let a budou v tom pokračovat i ve stanovených časech HE, pane Milan Hovorka, Velvyslanec České republiky, velvyslanectví České republiky v Indii na webináři o globální obchodní a investiční příležitosti pro indický průmysl v České republice pořádaný PhD obchodní a průmyslovou komorou (PhDCI).

Pan. Milan Hovorka zdůraznil, že při sdílení důvěryhodných vztahů sdílených mezi Indií a Českou republikou musíme myslet na potenciální partnery z hlediska obchodu a investic. Mluvil o investičním prostředí v České republice, které je snadné, efektivní a poskytuje hřiště pro podnikání.

H.E. Hemant H. கோட்டல்வார்Ambasador, indické velvyslanectví, uvedl, že tempo mezi Indií a Českou republikou dosáhlo nové výšky pomocí účinných opatření přijatých jak vládou, včetně dohod o volném obchodu, tak i dalších fondů pro digitální transformaci a zelené technologie. Podle Indie směřující k sebevědomí je motivační program spojený s výrobou klíčovou silou při získávání globálních investic.

Pan. Martin BartleSpolečnost Czech Investment diskutovala o obchodních a investičních příležitostech v České republice v oblastech AI, ICT, automobilů, zdravotnictví, farmaceutik, letectví, obrany, mobility, ekotechniky a letectví. Poznamenal, že v České republice jsou nejvíce vzdělaní a kvalifikovaní pracovníci; Provozní a kooperativní organizační struktura; Vynikající akademické schopnosti v programech výzkumu a vývoje; Transparentní a předvídatelné podnikatelské prostředí a úzké vztahy s průmyslem, univerzitami a podniky.

Pan. Jacob Lichnovsky, Člen Rady pro dohled, Asociace zahraničních investic České republiky (AFI), diskutoval o investičním prostředí České republiky.

Pan John Scott„Senior regionální lídr České republiky se podělil o svůj úspěšný příběh při podnikání v České republice, kde diskutoval o různých vládních podnikatelských plánech a schématech, které prospívají celkovému obchodnímu růstu společnosti.

Pan. சீனிவாசன் தருவாய்Finanční ředitel, Warrock Group, Indie se podělil o svůj úspěšný příběh při podnikání v České republice a věřil, že Česká republika nabízí diverzifikované podnikání na rozvinutých i rozvíjejících se trzích; Rozsáhlá řada mechanických kognitivních produktů; Diverzifikovaná zákaznická základna a rychle rostoucí indické 2W a globální fotovoltaika. Být v oddělení osvětlení. Diskutoval také o podpoře vlády České republiky v oblasti daňových pobídek.

Pan Rahul Agarwal, Crisita Consultancy Director, projednala sektor, který byl zasažen a těží z epidemií, s tím, že v nadcházejících měsících vzroste nabídka a poptávka a v následujících letech vzroste vztah Indie s Českou republikou.

Pan Sanjay AgarwalVe svém prezidentském projevu PhDCI diskutoval o změnách, které Indie provedla v zahraničních investicích, pokud jde o expanzi a organizaci sektoru. Rovněž hovořil o dlouhodobých vztazích mezi Indií a Českou republikou, které za poslední desetiletí vzrostly z hlediska obchodu a směny obchodu. Železo, ocel, léčiva, oděvy, oděvy, elektrické stroje a zařízení, chemikálie a mnoho dalších produktů jsou důležitými produkty pro obchod mezi těmito dvěma zeměmi. Poznamenal, že české společnosti investují mimo jiné do energetiky, automobilových dílů, textilních strojů, obráběcích strojů, informačních technologií, lékařských a chemických zařízení, biotechnologií a nanotechnologií.

Pan. Purshottam Bageria, Předseda Výboru pro mezinárodní záležitosti Evropy a SNS, PhDCI diskutoval o příležitostech a výhodách, které ekonomika České republiky nabízí indickým investorům.

Pan. Vikram KeraSpolupředseda Výboru pro mezinárodní záležitosti pro Evropu a CIS, PhDCI, přičemž formálně poděkoval všem delegátům a účastníkům, uvedl, že cílem PHDCCI je podporovat mezinárodní vztahy v podnikové, vládní a sociální, kulturní a ekonomické sféře. Do podpory a posilování spolupráce jsou zapojeny mezinárodní organizace. PHDCCI bude usilovat o silnější spolupráci s Českou republikou a bude se i nadále snažit identifikovat nové oblasti spolupráce a zajistit vyvážený tok obchodních investic, společných podniků a technologií.

Webinář zvládl Pan. Naveen Seth, Zástupce generálního tajemníka, PhDCI, a mnoho podnikatelů z celého světa. DHF India podporoval webinář PHDCCI; Multani léky; UFlex; JK Tire & Industries; Mramorové město; Kabely Paramount; Investice a konzultanti SMC; Blossom Couture Aroma Magic; Comtech Interio; DCM Shriram Industries; Radico Kaithan; RE ROGERS INDIA PVGT LTD; Ajith Industries; Synergické prostředí; Dřevařská díla; Jindální ocel; PS Bedi & Co; A IFFCO.

READ  Kontroverzní těžba uhlí Turo posunula vpřed české rozhovory s Polskem