ZOBRAZENÍ: Pt set Too much, think of your DJ. A mám pravdu, neměli byste spát tenis

Boom: Některá slova St. Hartsova jiskřila ve vzduchu rychleji než my. I mezi účastníky se rychle vrhli odpůrci nejlepšího zápasu roku.

Raphael Nadal: Jsem kategoricky proti takovým změnám v Grand Slamu.

Alexander Zverev: Nikdy bychom to neměli otevírat. Start.

Sport se opět vrací do dnů ve společnosti. Uvědomuje si měnící se dobu a potřebu se jí přizpůsobovat, takže se mohu drasticky péct.

Pravda je, že stále říká, že pětidílné duo patří k tomu, že se všichni na grandslamovém ampionu hodně zapojují.

Šampion turnaje

Server IDNES.cz

Ale je to také detail a ne podstata tenisu. Vude hraje dvě nové skupiny a můj systém je jen jeden týden v roce, v Melbourne, Bay, Londýně a New Yorku. Ani v Davis Cupu. Ani pro šampiona. Ani neudělat takovou majestátní událost v Indian Wells m, n, kdekoli jinde …

Na druhou stranu si myslím, že máme dost času a hrdinství. Naše sezóna je ze všech sportů nejdelší, od ledna do listopadu. Doslova každý týden se něco hraje, k Djokovy. Schopnost přitahovat pozornost se objevuje také v dobách fanoušků, zejména u těch nejmenších.

Srbský světový lídr byl téměř vykolejen, když zjistil: Průměrný počet tenisových fanoušků na světě za 61 let. Musíme něco změnit. Komern a obchodníci se přizpůsobují mladší generaci.

Dlouhé, nepředvídatelné zápasy grandslamu trápily televizní žebříčky roky – a první z těchto rozhlasových pořadů byla a bude bodavá, nejen tenis. Spěchal, aby viděl ptáky ve wimbledonském finále, jak se to stalo, když Roger Federer loni bodl Dukeho, zároveň je bylo možné vidět v prvních kolech.

Hlavním trendem je zkracování logiky v době, kdy se debata o tom, zda olympionik přijme esporty, tj. Nabídky klávesnic, zkracuje. Je jasné, že patříme ke sportům, které navazují na tradice. Respektuji to. Ale ctm, musíme také prozkoumat nové cesty. M skupina, jiný kalendář, jiný bodový systém, cokoli. Je to jen tak, že když to někdo změní, necítí nutkání zkusit napsat Djokovi mladé publikum.

READ  Velká událost v biatlonu. Olympijského šampiona čeká začátek života

Fotbal dal Lotovi karty a dva z nich ofsajd. Ale volejbal relativně nedávno zvýšil své ztráty a hra zavedla omezení toků – to byly zásadní změny, potřeba změnit strategii a přístup a nic není staré.

Pro tenis to není hrozba. Můžete si zachovat schopnost zaklapnout do důležité sady oddělovačů kravat. Olej vás také může přimět si myslet, že tehdejší králové – Djok, Nadal a Federer – měli pozoruhodnou výhodu v kari v soubojích nad těmito důležitými skupinami; Je to tak dlouho, že nastává návrat, temnota a soupeři.

A co je nejdůležitější, jednoduše zkrácením pižmového vnuka se vyhýbám drastickějšímu vnukovi, musíte hazardovat jednou na dvou řádcích. Pokud bude neustále otáčet hlavu nad každým designem a nic se nepokoušet, může úplně sledovat trendy a pak to dohnat.

Proti takov vizi vypad ta stvajc Djokoviova ptelsky.

Vévodův kandidát do rady ATP. Ale nemusí to být linem

Novak Djoc byl znovu nominován do rady ATP a rezignoval v srpnu, kdy založil nezávislou organizaci lidských zdrojů PTPA. Třicetiletý Srb však trval na tom, že nové schválení pravidla ATP zabrání jeho znovuzvolení.

Srbové Novak Djokovy

Na konci srpna, krátce před začátkem US Open, se ten pozdní postaral o Grand Slam amp Championship sedmnáctkrát, když s Kanaanem Vaskem Pospisilem ohlásili vznik Professional Tennis Association (PTPA). Rezignoval na funkci prezidenta rady ATP, a to navzdory tvrzení, že PTPA nebyla soutěžní organizací a mohla chránit pouze zájmy tenistů.

Nevidím s tím žádné konflikty současně jako člen PTPA a několik desek. Duke řekl, že jsem ho v té době neviděl, ani ho nevidím, jeho tenista byl nominován na prosincové volby. Aktivně jsem neběžel do kanceláře, varoval Duke, jen abych si povídal se svými kolegy. Je to zodpovědnost. Ale ATP vera hlasovala, že Aktivní den hry by neměl být členem představenstva a také jiné tenisové organizace. Je pravda, že toto je požadavek pro hráče ATP, ale na dlouhou dobu: alespoň víme, jak na to, dodal srbský tenista.

Tradiční znalosti

READ  Od ledna se minimální mzda zvýší na 15 200 Kč
Written By
More from Arzu

Nejbohatší Číňané neskrývali své názory na předpisy, stát blokoval přístup na akciový trh

Ant Group je divize čínského online prodejce Alibaba. Připomínky jejího zakladatele Jacka...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *