Zeman vyzval lidi, aby byli připoutáni. Feld poděkoval dopisu a kritizoval opozici Domovská stránka

Ahoj, zámoří a míle, spoluobčané, pojďme se znovu setkat za rok, abychom společně zhodnotili minulý rok. Hodnocení bude dnes bohužel smutné. Měli jsme epidemii koronavirů, kterou se nám podařilo překonat díky profesorovi Primolovi v její první vlně, ale pak jsme usnuli na vavřínech a věřili, že jsme tuto epidemii potlačili. Opozice požadovala úlevu. Vláda to řekla a nechala to zaplatit veřejnost. Díky tomu došlo k jakési předchozí vzestupné, epidemické vlně. Řekl, že pošetile opakuje stejnou chybu dvakrát, a přitom chytře dělá úplně nové chyby. Proto věřím, že bychom neměli být v pokušení prosazovat větší relaxaci, ať už je jakkoli populární, protože zahřívá naše zdraví. Pracujeme na zvýšení počtu úmrtí v důsledku vysokého počtu úmrtí a prodloužení epidemie v důsledku rostoucího počtu kontaktů.

Na obzoru je světlo a tomuto světlu se říká omezení. Rád bych vyzval všechny občany, aby je spoutali. A neudělali nic pro ty, kteří na nás naléhali, abychom nenosili šátek, nevázali pouta a žili, jako by tu pandemie vůbec nebyla. Každopádně bych chtěl jít jednou a chci podkopat naše zdravotníky, hasiče, policisty a vojáky v boji proti pandemii, ale rád bych podkopal vládu. Vld, která byla základem médií a opozice, ale díky některým chybám odvedla poctivou, tvrdou a dobrou práci. To bohužel nemohu udělat ani proti. Ukazuje se, že jedna z soupeřících stran odmítla dokonce poslat své zástupce zpět do středověku a bránit se proti vládě a sbírat levné body je velmi levné. Skutečná opozice v těchto dobách však měla spolupracovat s vládou, nebo měla navrhnout vlastní program. Mohu tedy s lítostí říci, že opozice selhala. Stejně tak bohužel naše oznámení selhalo. Zedeekova média s potravinami byla obzvláště nenáviděna. A tvrdil bych, že noviny, které dostávají důchody od potravin Zedek, a liší se od Hunzikova, Tabriova, Takiho a D, si zaslouží nejhlubší podporu. Především proto jsem chtěl dnes podpořit vládu, která bojuje, zatímco mluví jen ostatní. Proto bych řekl: „Nestřílej na provazochodce, mám dost obavy. Arnoca, spadne.“

READ  Komise uvedla, že hlaveň byla vůči Spartovi necitlivá, takže hru hrála rychleji

Nyní mi dovolte dotknout se ekonomických otázek. Je samozřejmé, že pandemie zanechala významné dopady na výkonnost ekonomiky. Na druhé straně je jádro ekonomiky, tj. Průmysl, stavebnictví a zemědělství, nedotčené a většina problémů se týká pouze sektoru služeb. Představte si, že máme odvahu se zadlužit. A tento dluh jsme investovali do pomoci společnostem, které by mohly zkrachovat. Rád bych viděl tuto pomoc ve formě dlouhodobé a dočasné pomoci ve formě dlouhodobých půjček za příznivou roční sazbu s odloženou splatností a zárukou. Takovým modelem je dnes program Covid 3, který zahrnuje jak provoz, tak investice vč. Vím, že skutečný podnikatel může pomocí této úrovně oživit svou společnost a dosáhnout prosperity.

Pokud jde o vnitropolitickou situaci, viděl jsem regionální volby a chtěl bych vědět, kdo byl zvolen do zastupitelstev krajů, aby vzkvétal a žádal o mnoho věcí v jejich práci. Nejsem zastáncem volebního hlasu, ale na druhé straně si uvědomuji, že pokud nezískáte 51 procent, musíte hledat partnera Qualin a ten nebude pracovat.

Mám v úmyslu vyzvat k zahájení parlamentních voleb na začátku června, aby měli kandidáti dostatek času na kampaň. Samozřejmě to bude poněkud odlišná a méně propojená kampaň kvůli epidemii koronavirů, ale bude to více využívat moderní technologie. Chtěl bych, aby všichni kandidáti představili jasný a srozumitelný program bez mimiky, který by mohl spočívat v tom, že chceme prosperitu. Ale kdo nepije blahobytu. Také skutečnost, že kandidáti jsou lidé, kteří v životě něco dokázali, nikoli lidé, kteří vyjdou z neznáma a řeknou, že nedosáhli ničeho, ale slibují, že budou hodně pracovat. Dejte si pozor na tyto lidi, tito lidé často ubližují české politické scéně.

A co zvr? Mimo jiné bych chtěl podpořit výše uvedené dobrovolníky. Nikdo je nebude nutit, aby pomohli republice. V Rakousku mají zákon o dobrovolnictví. Možná by stálo za to použít podobný konec i na nás, abychom mohli účinně pomáhat s dobrovolnictvím. Když jsem ve společnosti objal hlasatele podkovy a díval se na vládu, čeká mě mnoho překvapení, dovolte mi také poděkovat vám. Nenechali jste se zmást mocnou propagandou, že nemáte na sobě tkáně nebo se necháváte spoutat. Koneckonců, propaganda byla také jiná a v jiných formách. Zeptal jsem se klimatických lidí, kteří tvrdili, že letos bude nejhorší sucho za posledních 500 let, pak začala intenzivní rasa. Poznej svůj zdravý rozum a nevyboč z cesty těch, kteří se tě snaží upozornit na základ veškeré nevědomosti.

READ  Rychlobruslař Sabliková získala bronzovou medaili na mistrovství Evropy pro více hráčů

Mel Bateel, pět let, doufám, že se epidemie rozšíří, jako epidemie netovixu nebo obrny. Ať tak či onak, okovy pomohly, takže znovu vyzývám – buďme zdrženliví. Nemusí to být laskavé, je to užitečné a pomůžeme nejen sobě, ale zejména ostatním. A pokud se za rok znovu setkáme, bude setkání mnohem šťastnější. Dovolte mi tedy definovat rok 2021 a učinit z problémů, kterým dnes musíme čelit, minulost. Pro vaše zdraví a pro nejlepší život.

Written By
More from Arzu

Podle právníků platí zákaz prodeje nápojů v restauracích a nestačí opravit překlep v zákoně

Noviny ve čtvrtek ráno poukázaly na to, že skutečnost, že během změny...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *