16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Vítězství Anglie, Motrik zhypnotizovaný, české oslnění

V této skupině došlo k několika překvapením, ale skončilo to podle očekávání. Anglie vstoupila do turnaje s velkými očekáváními, a přestože porazila tým o sedm bodů, nebyla zrovna velmi solidním týmem.

Chorvatsko mělo velkolepý začátek zápasu, protože Anglie prohrála s Českou republikou 1: 0. Táhli však hru a nadšený výkon jejich talismana Luky Modrica proti Skotsku je viděl na druhém místě a na posledním 16.

Mnozí, včetně mě, neočekávali od kontrolorů zápasu mnoho. Proti Skotsku však podali solidní výkon a proti Chorvatům dostali remízu, aby se poprvé od roku 2012 kvalifikovali do vyřazovacích fází.

Integrovaná XI ze skupiny D (4-3-3)

Brankář: Jordan Pickford (UK)

Obránci: Vladimir Kufal (Česká republika), John Stones (Anglie), Tyrone Mings (Anglie), Andy Robertson (Skotsko)

Záložníci: Luca Modric (Chorvatsko), Calvin Phillips (Anglie), Declan Rice (Anglie)

Vpřed: Ivan Perisic (Chorvatsko), Nikolai Vlasic (Chorvatsko), Patrick Schick (Česká republika)

Na skupinových pozicích Jordan Bigford provedl některé z nejdůležitějších úspor pro Anglii, zatímco John Stones a Tyrone Mings byli silně pozadu. Calvin Phillips a Declan Rice také vyprodukovali několik skvělých střel ze středu pole.

Chorvatsko potřebovalo Luku Modrica, který se skvěle postavil proti Skotsku. Nicola Vlasic podal proti Skotsku vynikající výkon a během střídavého utkání proti České republice byl velmi hrozivý.

Muž CSKA Moskva má dobrou šanci nastoupit proti Španělsku. Ivan Perisic byl často mužem, který hrál na hlavních chorvatských turnajích, a tentokrát se znovu vydal, když skóroval jeden svět proti České republice, druhý proti Skotsku.

Vladimir Kufal zažil několik dobrých okamžiků na pravé straně České republiky, zatímco Patrick Schick udržel dav ohromený svými góly, zejména druhým proti Skotům.

Skotský kapitán Andy Robertson vedl zepředu a se svým týmem, který nemohl odejít, předvedl několik vynikajících výkonů na levé straně.

READ  European Tour T&D Real Czech Masters Scores