19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Vietnamská komunita v České republice podporuje boj COVID-19 doma | Společenství

Vietnamská komunita v České republice podporuje boj COVID-19 doma hinh anh 1Kanceláře Velvyslanectví Vietnamu v České republice Dary do vakcínového fondu COVID-19 (Foto: VNA)

Praha (VNA) – Vietnamské velvyslanectví v České republice a Vietnamská komunita Podpořila akci na získávání finančních prostředků 3. června v evropské zemi COVID-19 Domácí preventivní a kontrolní snahy, zejména vakcinační fond COVID-19.

Určeno na akci, Velvyslankyně matka Juan Dung Akce si klade za cíl přispět k dosažení cíle Vietnamu, kterým je nákup 150 milionů dávek vakcín COVID-19, a tím přispět ke kontrole epidemie a udržení sociálně-ekonomického růstu v zemi.

Vyzval vietnamskou komunitu v České republice, aby podpořila solidaritu s ostatními Vietnamci doma v reakci na výzvy strany, státu a fronty otců vietnamských, aby přispěly k preventivním a kontrolním snahám o epidemii.

Ve stejný den se setkali také vedoucí představitelé vietnamské konfederace v Evropě a vietnamské asociace v České republice, aby projednali způsoby, jak poskytnout dary vietnamskému fondu pro vakcíny Govt-19.

Hong Tin Thang, prezident Vietnamské federace v Evropě, zdůraznil význam tohoto fondu a slíbil, že povzbudí obyvatele Vietnamu v Evropě a zejména v České republice, aby do tohoto fondu přispěli.

Mezitím Nguyen Du Nien, prezident Vietnamské asociace České republiky, uvedl, že asociace vytvoří výbor odpovědný za získávání darů do vakcínového fondu mezi vietnamskými asociacemi a jednotlivci i zahraničními přáteli.

VNA

READ  Muži z České republiky a Finska se utkají ve finále U19 WFC 2021