Video: Moment hrůzy. Valtr zachránil životy „goonů“ před kočárem na Dakaru

Na poslední chvíli se Valtr na poslední chvíli vyhnul převrácenému kočárku. Pokud ne, dva lidé mohou přijít o život. „Naštěstí to dopadlo dobře,“ řekl jezdec týmu Walter Racing s úlevou po středověké etapě.

Ihned po příjezdu do provizorního tábora však byl velmi líný. Bylo to velké štěstí, protože uvnitř mohl zůstat šrot z pickupu a posádky …

Podle Yaroslavova bratra Michela Valtry, který pracuje jako manažer týmu během Pouštního maratonu v Saúdské Arábii, to byl centimetr a sekundy. „Nikdy jsem takový asteroid neviděl. Byla to život ohrožující situace.“

Pilot ze Šternberka měl měřeným úsekem několik malých vozů, které nejezděly rychlostí nákladních vozidel. Situaci navíc komplikoval jemný písek, což znamenalo, že posádka sledující ostatní neviděla prakticky nic.

Rozzlobený na organizátory

“Jedna z kočárků mého bratra dlouhou dobu rozsekávala a on použil strážného, ​​který v kabině oznámil, že chce předjet rychlejší auto. Ale posádka kočáru nereagovala,” popsal Michel Walter.

Řidiči velkých strojů váhají vidět takové „idioty“ na Dakaru. Kapitán Iveca tedy musel trochu zvětšit vzdálenost, aby získal alespoň minimální viditelnost.

Neměl však tušení, co se s ním stane, když vstoupí do údolí. Řidič rikši tam nejel a odvalil náklaďák na bok. Nákladní automobil Valtra dosáhl přibližně 70 mil. Nalevo za sebou běžel balvan, fotograf, který nehodu fotografoval, napravo umístil převrácený vozík.

Neplodná žena mi řekla, že viděl auto v oblacích prachu až dva metry před sebou. Naštěstí mezi skálou a kočárkem bylo místo. Byl to instinktivní manévr. Minuli je asi o sedmdesát centimetrů … Garda se na organizátory velmi rozzlobil, bylo to velké riziko, “dodal Michel Walter.

READ  Je to požehnání? Sabliková šla do práce bosá

Written By
More from Arzu

Kdo vládl v Kongresu? Polonahý muž s rohy nebo „holubi“, který obsadil světovou kancelář Pelosi

Washington / Praha FBI ve středu hledá fotky a videa lidí okupujících...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *