Vévodkyně Megan, Jennifer Aniston a Rebel Wilson: Celebrity Diets

Ploché břicho obvykle není zadarmo. Vyžaduje pravidelné cvičení a určitá omezení týkající se jídla. Je však pravda, že každému tělu vyhovuje trochu jiná stravovací strategie a jiná jídla. Jak jíst slavné dámy, které se pyšní téměř dokonalými tvary?

Bývalá vévodkyně Megan (39)

Manželka prince Harryho (36) Věří ve zdravý životní styl. Dokonce jednou sdílela inspiraci pro zdravé stravování na svém vlastním blogu. Ačkoli to již nefunguje, stále je obecně známo, které potraviny herečka preferuje.

Dnes začíná Šálek teplé vody s citronovou šťávou. Na snídani například miska na acai nebo ovesné vločky. Na oběd si vyberou například celý toast s avokádem nebo quinoa salát se zeleninou, protože se vůbec nevyhýbají masu. Na odpolední svačinu si můžete dopřát zeleninový džus, večeři, salát nebo vegetariánská nebo sushi tacos.

Nemá ráda slovo dieta, takže její životní styl je charakterizován slovem moderování. Místo sladkostí se ráda baví Sklenici červeného vína.

Foto: Profimedia.cz

Megan je krásně hubená. Není divu, že většina stravy se skládá ze zdravých potravin

Rebel Wilson (40)

V uplynulém roce prošla herečka zásadní transformací. Baculaté tváře a velké břicho jsou minulostí. Slavný komik už ztratil téměř třicet kilogramů. Jeho úspěchem není jen pravidelné sportování, ale také drastická změna ve stravě.

Jedla hlavně sacharidy, jedla stres a smutek a stále měla hlad. V rámci změny stravy jíla třikrát denně a soustředila se na to Konzumujte zdroje bílkovinSkládá se hlavně z kuřecích prsou a ryb. Naopak, nastavil jsem to Zdroje sacharidůHlavně lepek. Přílohy úplně nevyloučila, ale nejí je každý den. Chcete-li zlepšit střeva, pijte ráno teplou vodu s epsomskou solí.

Pomohlo jí to hlavně zhubnout Počítejte kalorie, Díky čemuž si občas může dopřát svůj oblíbený kousek čokolády, jinak rychle sníží sladkosti.

Foto: Profimedia.cz

Herečka na sobě tvrdě pracuje a je pravděpodobně v nejlepší formě svého života

Dara Rollins (48)

Slovenské zpěvačce je již 50 let, ale její postava je naprosto bezkonkurenční. Břišní křivky a štíhlé Není to však zdarma. Zahrnuje to spoustu výjimek, zákazů a příkazů. Zpěvačka je na sebe velmi přísná, ale po letech tvrdého režimu už nemá problém.

Jeho strava se skládá hlavně z ovoce a zeleniny ve formě salátů, polévek, ryb a hovězího vývaru vařených 10 až 12 hodin jako živiny. Mouku jsem úplně vyřízl, což znamená, že u něj nenajdete přílohy a určitě ho neuvidíte s jedním talířem špaget. A když je upečený, vyrábí se hlavně z kokosové mouky. Někdy vyrábí většinu sladkostí Hořká čokoláda Nebo trochu zmrzliny.

Foto: Profimedia.cz

Štíhlé křivky a dobrý tvar jsou pro Daru Rollins velmi důležité. Byl v tuhém režimu po mnoho let, ale možná nepohrdne bílým vínem

Ivana Geršová (43)

Česká herečka už několik let vypadá stejně, částečně kvůli tomu, že sleduje, co jí a co pravidelně dělá. Mezi její oblíbené aktivity patří jóga a Školicí oddělení. Do svého života vstupovala na půst, ale nyní je její strava tak čistá, že ji nepotřebuje.

Jezte ovoce, zeleninu, ořechy, sýr a luštěniny. Nepotřebujete moc masa. Rozumí sladkostem lépe, a proto se snaží vyhnout mouce a upéká lehčí verze, které používá Řepa Nebo ananas.

Foto: Profimedia.cz

Kromě jídla se Ivana Gereisova také udržuje v pohybu

Eva Longoria (45)

Strava herečky nebyla vždy vyvážená. Když se basketbalista Tony Parker (38) v roce 2011 rozvedl, byla tak nervózní, že téměř nejedla a Žila jen na kávě. V minulosti jsem také zkoušel různé diety – stal jsem se vegetariánem, úplně vyloučil cukr, Zkusil jsem keto.

Ale v poslední době se zdá, že našla svůj zlatý průměr. Může si pochutnat na jídle, ale nepřeháněl to. Obvykle jí vaječné bílky s fazolemi. Na oběd může jíst těstoviny se salsou nebo tacos, což jsou její oblíbená jídla. Během pandemie herečka vylepšila své kuchařské dovednosti a žádné přísady pro ni nebyly zakázány.

Foto: Profimedia.cz

Herečka prošla ledovci v jídle. Je zajímavé, že se snaží co nejvíce hýbat polednem, aby večer nemusela příliš jíst

Jennifer Aniston (51)

Další slavná americká herečka, která také spoléhá na zdravé stravování. Snaží se dát svému tělu to, co potřebuje pro zdravý výkon a dlouhodobé zdraví.

Horká voda s citronem vyhrává u snídaně, Proteinová šťávaA vejce nebo avokádo. Na oběd mají často salát bohatý na bílkoviny, například ve formě masa. Její oblíbené jídlo je jablko s ořechovým máslem nebo hrst ořechů. Večeře herečky je v zásadě jako oběd.

V ledničce má stále nakrájenou zeleninu a připravená sázená vejce pro případ, že by měla hlad nebo ochutnala. Pokud se opravdu chce pokazit, objedná si těstoviny a těstoviny jsou její velkou vášní.

Foto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston miluje těstoviny, ale jí je jen jednou za čas

READ  Podívejte se na nejošklivější vánoční strom v zemi. Hororové jehly!
Written By
More from Arzu

Přehled: Meteorologové vydali řadu varování! Očekávejte silný vítr a sníh

Meteorologové vydali během příštích několika dní varování před tvorbou ledu, sněžením a...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *