19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

věděl jsi? V České republice existuje ‘kostěný kostel’

Legenda praví, že po naskládání kostí poloslepého mnicha do čtyř velkých pyramid se jeho vize vrátila do vědomí.

Setlek Assuri je jedním z nejunikátnějších kostelů v České republice. Proč? Protože ho zdobí kostry více než 40 000 lidí!

Od středověku byl kostel považován za posvátné místo pro pohřbívání mrtvých, protože většina koster pochází z těch, kteří zemřeli na černou smrt ve 14. století.

Vzhledem k tomu, že epidemie vedla k tisícům mrtvých, byly hrobky zaplněny a v té době začala místní dřevařská práce Františka kůry zdobit kostel pomocí všech lidských kostí.

Legenda praví, že po naskládání kostí poloslepého mnicha do čtyř velkých pyramid se jeho vize vrátila do vědomí. Poté, v roce 1870, dokončil František Rind celkovou výzdobu kostela a do středu zahrnoval velký „kostěný lustr“.

Hosuri nikdy neměl zastrašovat lidi, ale spíše jim připomínat smrt a transformaci lidského života. Zpráva je jednoduchá: „Mějte na paměti smrt!“ A pro diváky je to jídlo k přemýšlení o smyslu života.

Před šesti lety začala kompletní obnova kostela po počátečním rozpadu a zbývající kosti byly uloženy uvnitř pyramid.

Před epidemií byla Asýrie velmi oblíbenou atrakcí s půl milionem návštěvníků každý rok. Ale poslední dva roky církev trpí nedostatkem financí. Nyní církev doufá, že získá finanční prostředky na obnovu jednoho z nejunikátnějších kostelů na světě.


Nyní můžete vybrané příběhy získat ručně Telangana dnes Na Telegrafovat Denně. Připojte se kliknutím na odkaz.
Klikněte a sledujte Telanganu dnes facebooková stránka A Cvrlikání .


READ  Euro 2020: Skotsko porazilo v úvodním zápase Českou republiku jako „největší“, říká Steve Clarke Football News