V Praze začal hořet požár a jeden z nich byl zabit. Možná spadl z okna

1. hasičský sbor dorazil k požáru za méně než 5 minut (6 minut po informování hasičů). V té době byl byt požárem zcela poškozen, takže hasiči museli použít dva vodní paprsky. Jeden byl veden přes interiér budovy a druhý po žebříku. Podle televize Nova byly před požárem dvě kulky.

Oheň si bohužel vyžádal jeden život. “Vyšetřujeme okolnosti osoby, která spadla z okna bytu. Zatím není jasné, odkud přesně spadla,” uvedla před 21. hodinou policejní mluvčí Eva Krupašová. Jedna verze je, že muž spadl nebo vyskočil z bytu, kde vypukl požár.

„Resuscitoval zraněného a pokračovali jsme v tom asi půl hodiny. Bohužel nemohl obnovit své životní funkce a okamžitě zemřel.“

„Prostřednictvím našeho operačního střediska jsme vyslali záchrannou jednotku a inspektora. Na místě je také soukromé auto Atego a jednotka s lékařem,“ dodala.

Kolem 20 hodin byl podle hasičů oheň pod kontrolou. Evakuace nebyla nutná – lidé odešli z domu sami. Záchranáři jim poskytovali tepelnou pohodu v osobním automobilu. Pomohl také krizový pracovník z městské části Praha 4.

Vyšetřovatel požáru pracuje na zjištění příčiny požáru a odhadl škodu na zhruba 2 miliony korun.

V Praze začal hořet byt v Kovacovikově ulici:

Fotogalerie: Muž zemřel při požáru bytu v Praze

READ  Bidenova inaugurace zatěžuje obavy z násilí
Written By
More from Arzu

Prymula dostal od premiéra Babiša smlouvu na 80 000 měsíčně

Bývalý ministr zdravotnictví Roman Primula, který letos na podzim strávil ve funkci...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *