V Norsku došlo k velkému sesuvu půdy. Po sedmi lidech zachrání další tři | SVT

Oslo V sobotu bude Norte chráněn dalšími dvěma sesuvy půdy ve vesnici Ask poblíž hlavního města Osla. To přináší celkový počet potvrzených případů na ti. Sedm dalších lidí bylo zabito a deset zraněno při sesuvu půdy. Agentura Associated Press uvedla, že město v neděli navštívilo norského krále Haralda V.


V aplikaci Illustrator

Během sesuvu půdy bylo zaplaveno devět domů v centru Esku ve vesnici Ask. Vesnice Le Piblin se nachází 25 kilometrů od hlavního města Osla.

První tělo bylo nalezeno u ptáka. Záchrana by měla být prováděna velmi pomalu a opatrně v oblasti sesuvu půdy kvůli nestabilitě země. Práce v tomto období je podle Associated Press komplikovaná i při malém počtu hodin denního světla. Asi 1000 lidí bylo evakuováno z vesnice.

Stále máme naději, že najdeme naivního člověka, “řekl jeden z vůdců záchranné operace Roy Kfist. Podle Lky zůstává mnich několik dní v sutinách, pokud se kolem utopeného rybáře vytvoří kapsa s dostatečným množstvím vzduchu.

Pomozte zachránit město pomocí vrtulníků a dronů. Ale ve městě katastrofy zařízení nezachytila ​​známky života.

Král Harald V, královna Sonya a korunní princ Haakon mají v neděli navštívit město katastrofy. V novém projevu Krell uvedl, že tragédie ho hluboce zasáhla. Rodina Krlovsk se setkává s obyvateli kultivované vesnice.

Sesed Steed byl nejhorší v moderní norské historii. Menší pohyby půdy byly ve městě zaznamenány také na ptácích a v sobotu. K sesuvu půdy došlo po dvou dospělých dětech a přesný kolík zatím není jasný. Norská televizní stanice TV2 uvedla, že oblast, kde v geologickém průzkumu v roce 2005 vyvrcholil sesuv půdy, byla extrémně nebezpečná. V těch letech po veřejném mínění však ve městě začala výstavba prvních domů.

READ  Kubalk předčil Chicago, Vorek a Chytil také oslavovali střelbu


Written By
More from Arzu

Po heroickém výkonu na hřišti narazil Cavani na velké potíže

Útočník Manchesteru United Edinson Cavani slaví svůj druhý gól proti Southamptonu. Mike...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *