19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

USA Basketball Ways Czech Republic, 119-84 v Tokiu

Saidama, Japonsko (AP) – Spojené státy prohrály první dvě exhibiční hry v létě v Las Vegas, opustily úvodní hru na olympiádě a bojovaly s otřesením České republiky ve finále skupinových zápasů.

Na ničem z toho teď nezáleží.

Američané postoupili na Tokijských hrách do čtvrtfinále – opět tak dobré jako zlato. Jason Tatum přidal 27 bodů, Kevin Durant 23 a vytvořil dvojici olympijských rekordů mužů v basketbalu USA a postoupil do vyřazovací fáze poté, co v sobotu porazil Sex 119-84.

13 bodů Zack Law, 11 bodů Joe Holiday a Javel McKee dokončili USA s 10 body. 25 začíná ve druhé polovině.

Ve skupině A skončily Spojené státy (2: 1) na druhém místě za Francií, ale s vítězem nedělního zápasu mezi Francií, Austrálií a Slovinskem a Španělskem se v úterním čtvrtfinále umístí na prvních čtyřech na základě systému tiebreakerů FIBA. .

Tato čtvrtfinále skončí v neděli večer remízou, ale Spojené státy nyní slíbily, že nebudou čelit žádnému ze tří vítězů skupin alespoň do semifinále.

Blake Shilp skóroval 17 (1-2) za Českou republiku, vedl 10 na začátku a 60-54 ve třetí čtvrtině.

Zde si přečtěte více novinových titulků z Chicaga.

V mžiku se česká víra dostala do oslnivého konce.

Durant-Carmelo Anthony přitahuje americké olympijské muže k bodům za všechny časy a vedoucímu cíli všech dob-trefou 3 ukazatelů do konce třetí čtvrtiny, zvednutím Američanů 22: 6 do 22. čtvrtiny.

Výsledek je opět bezpochyby.

Za český tým získal Ondrej Paulvin 15, John Wesley 13 a Tomáš Sodoranski 12 bodů.

USA jdou do čtvrtfinále, kde vyhrají nebo jindy. Poslední velkou internacionálou mistrovství světa v basketbalu v Číně před dvěma lety bylo čtvrtfinále, kde Spojené státy přišly o všechno. Američané prohráli s Francií, dokončili všechny naděje na medaili a skončili sedmí.

READ  Pasoucí se koně mohou prospět motýlům v českém obranném úsilí

Ačkoli tento tým-54bodový vítěz nad Íránem a 35bodový vítěz v sobotu-potřeboval nějaký čas, aby našel svůj nejlepší postup proti Sexu, nebylo tomu tak.

Češi v první čtvrtině vedli o 10, během prvních 10 minut vystřelili až 35% ze 65% Američanů. Seznam, na kterém je pouze jeden současný hráč NBA – Sodoranski – se nezdá, že by byl zastrašován Spojenými státy

Durant dal Spojeným státům první náskok ve druhém čtvrtletí a zvýšil 3-ukazatel na 34-33. Náskok se zvýšil sedmkrát, než Spojené státy zůstaly v poločase na rozpětí 47–43.

Některé to zanechalo v davu – stovky lidí byly v míse pod pódiem, přestože lístky nebyly vyprodány – s určitými obavami. Mezi nimi: členové německého týmu; Jejich naděje kvalifikovat se jako jeden z týmů na prvním a třetím místě byla založena na výsledku hry.

Na začátku čtvrté mohli Němci odpočívat. Stejně tak mohou Američané.