Úpravy: Slavia – Boleslav 1: 0. Série pokračuje bez ztráty, rozhodla Olayinka

Tři dny po vítězství v Evropské lize nad Nice porazili pražští hráči Slavie v sedmém kole první ligy Mladou Boleslav 1: 0. Zápas byl rozhodnut v sedmé minutě poté, co unikl Peter Olinka. Šampion porazil Boleslav v nejvyšší soutěži již deváté v řadě a neprohrál 19 ligových zápasů. Naproti tomu se hosté po třech kolech poprvé nezaregistrovali a v neúplném rozpisu se dělí o čtrnácté místo s Opavou.

Cíle
Sdružení

místní: O. Kolář (C) – Masopust (90. Musa), Hovorka (41. Takács), Zima, Oscar-Sevcek, Holeš – Sima, Stanciu (71. Traoré), Olayinka – Kuchta (71. Lingr).

Hosté: Mikulec – Jakub Klíma (46. Douděra), Tatajev, Křapka – Zahustel, Janošek (72. Mašek), Túlio (85. Mašek), Mazáň – Budínský (C), Fulnek (46. D. Ikaunieks) – Michel koda (72. Drachel).

Alternativy

místní: Tecl, Takács, Traoré, Lingr, Musa, Vágner, Jurásek

Hosté: Douděra Drchal Ikaunieks Eda Mašek Imek Mašek

Karty

místní: Oscar Sima Linger

Pravidlo

Rejzek – Patak, Kotik (Lerch)

Hřiště

Eden Arena, Praha Versovice

Vzhledem k opatřením proti koronaviru se zápas hrál bez publika. Zatímco mladoboleslavský tým nastoupil na první soutěžní zápas za jeden měsíc kvůli přestávce v lize, Slavia měla tu výhodu, že během přestávky odehrála tři skupinové duely Evropské ligy.

Červení a bílí porazili ve čtvrtek doma Nice 3: 2 a jejich trenér Terbyshovský vyslal téměř stejný tým, kromě jeho návratu Stanisia, který před třemi dny prohrál kvůli narození své dcery. V prériích stále chybí mnoho hráčů s koronaviry.


Úpravy: Slavia – Mladá Boleslav 1: 0. Nejprve koncert, pak nervy. Olayinka rozhodla


Videa budou k dispozici neplatícím uživatelům následující den.

Slované zpočátku ujistili, že jsou veselší. V páté minutě běžel kolmo Kuchta, který proti Nice vstřelil dva góly, ale brankáře Mikulku nepředjel. Za dvě minuty už byl na vrcholu domácí tým. Holeš Olayinka vyrazil a brejk skončil s přehledem. Nigerijský křídlo sledovalo vítěznou střelu z duelu Evropské ligy s Leverkusenem (1: 0).

READ  Video: Moment hrůzy. Valtr zachránil životy „goonů“ před kočárem na Dakaru

Pražané nadále diktovali tempo. Mladic Sima vystřelil z rohu Mikulchiho, další únik vystřelil Ulyinka a v 33. minutě zastavil hostující brankář přízemní střelu Stancio.

Na konci prvního poločasu ztratil domácí zraněného brankáře Hoforku, který byl zraněn spolu se svým týmovým kolegou a předal dějiště Takacovi. Okamžitě byl ošetřen další obránce Zema, ale po léčbě pokračoval.

Trenér Mladé Boleslav Weber poslal ve druhé sezóně střídavě Dodoru a Ikanex a přidal hosty. První velkou šanci však měl Kuchta, který v 49. minutě zblízka zasáhl Mikulku.

Hosté v 66. minutě vyrovnali zápas, k velkému zděšení domácího publika. Potom domácímu týmu pomohlo dvojité střídání a příchod Traoreho s Lingerem. V 74. minutě odvrátil Tatagiev Oscarovu přihrávku z rohu před Khali a poté zamířil mimo Lingera. Pražský tým si udržel těsný náskok a třetíkrát v řadě porazil Boleslav 1: 0.

Nejdůležitější okamžiky v zápase


Slavia-Mladá Boleslav: Lenger přijíždí k hlavičce ve vynikající pozici a předjíždíSlavia-Mladá Boleslav: Oscar je Mikulka dlouho v záloze, ale do sítě se nedostal


Slavia-Mladá Boleslav: Míč padl do rukou Dodora, který zasáhl boční síťSlavia-Mladá Boleslav: Kochta Zkuste vyhodit Mikulku! Ale rychle opustil bránuSlavia – Mladá Boleslav: Stanciov jedovatý úder do pole se rozšířil do Mykolky


Slavia-Mladá Boleslav: Stanka se pokusila překonat Mikulku střelou zpoza vápnaSlavia-Mladá Boleslav: skvělá událost pro místní obyvatele! Na Stanciově show Olayinka obešel bránu


Slavia – Mladá Boleslav: Cevchik našel dokonale hezkého, nepřekvapujícího Mikulku


READ  Proti policejnímu zákonu vypukly ve Francii protesty


Slavia-Mladá Boleslav: Hulch krásně poslal Ulyinku, ten dokončil zápas perfektně 1: 0!Slavia-Mladá Boleslav: Kochta získává míč a Mikulik odchází


Written By
More from Arzu

Slevy až 50 procent. Samsung se stáhl a nakonec si zajistil smlouvu na Černý pátek

Původní událost společnosti Samsung měla proběhnout 30. listopadu a měla název Color...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *