19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Tým USA vs. Česká republika

USA ve středu ráno porazily Írán 120: 66 v zápase. Podle Draft Kings„Spojené státy podporovaly více než 40 bodů proti Íránu. Pro konkurenta skupiny A je to velmi potřebná výhra. Příští zápas týmu je proti České republice. USA – Česká republika plánovaná hra Sobota 31. července v 8:00 (EST). Ačkoli první tři basketbalové zápasy mužů v USA nebudou vysílány živě, pozdní zápasy budou vysílány na NBC Sports Network.

Peacock, exkluzivní streamovací aplikace NBA, je však k dispozici živým divákům. Hry lze také sledovat živě na NBCOlympics.com. Pro nejlepší sázkové aplikace NBA, BetOnline, BetUS, Bovada, Má kniha„A zdroje dostupné na intertopech. 6. srpna bude hra o zlatou medaili vysílána živě na NBC nebo Fubodivi. Hra je naplánována na 22:30 (EST). Ohledně Zranění, USA a Česká republika Pánské basketbalové týmy nejsou uvedeny.

Čas schůzky: Sobota 31. července v 8:00 (EST)

Umístění: Saitama Super Arena; Saitama, Japonsko

Dostupný: Peacock (live) & NBC Sports Network (pozdě)

Rozpětí: -21,5 USA (-120) (Pro knihu her Draft Kings)

Vzhůru nohama: 184

Lepší peníze: USA -3000, Česká republika +1300 (Pro knihu her konceptu Kings)

Nejlepší sázkové weby pro olympiádu: Draft Kings, Powada a Mybooki.

Tým USA Plánovaná startovní série:

PK: Damien Lillard

SG: Zach Lawin

SF: Kevin Torrent

PF: Tremond Green

100: PAM Adebayo

Tým Česká republika Plánovaná startovní série:

PG: Tomáš Sodoranský

S.G.: Blake Sculpt

S. F.: Jaromír Bohasik

PF: Ontrage Paulvin

C: John Wesley

Budoucí rozpory Bowady Tokijské olympijské hry pomohou také basketbalovým závodníkům. Obrázek byl získán z webu MyBookie.ag, pod plánem „USA vs. Česká republika“, distribucí, transakcí a celkem.

Po porážce první porážky na olympijských hrách od roku 2004 je rekord týmu America na olympijských hrách v Tokiu nyní 1: 1. V přípravě na středeční zápas USA proti Íránu se závodníci z celého světa divili, proč se šance na bodové rozpětí týmu USA zvýšily z 12 na 41 bodů. Pokud by se to změnilo, USA by zvítězily o 54 bodů. Íránci zapomněli, že dnes ráno je naplánována hra, tým neměl významnou NBA All-Stars, nebo by se Američané mohli pokusit dosáhnout výhry po porážce 83–76 proti Francii. Mohla to být kombinace těchto tří logických vysvětlení.

READ  Při srážce českého vlaku zahynuli tři lidé a desítky se zranily

Při vítězství týmu nad Íránem v poměru 120: 66 strážil Trail Blazers Damien Lillard USA na státní listině a svůj výkon dokončil s 21 body, dvěma doskoky a pěti asistencemi za 23 minut. Vystřelil 7: 13 za zatáčku. Suns Guard Devin Booker měl 16 bodů, pět doskoků, jednu asistenci a tři krádeže.

Z lavičky uzavřel svůj výkon útočník Celtics Jason Todd se 14 body, čtyřmi doskoky, dvěma asistencemi a blokem. Každý hráč týmu USA zaznamenal na tomto turnaji alespoň dva koše. Spojené státy také vystřelily 42 ze 76 (44,3 procenta) z pole, zatímco Írán vystřelil 67 z 25 (37,3 procenta). Nejen, že se Íránci snažili míč pověsit, ale vzhledem k tomu, že měli 23 bodů obratu a Američané 10 krádeží, byla jejich přesnost střelby žalostná.

USA v minulosti vyhrály mnoho olympijských her, ale po předchozích stagnujících výkonech proti Austrálii, Nigérii a Francii fanoušci toto vítězství 120–66 opravdu nečekali. Oatsmakers ukázali vítězství nejméně o 40 bodů. Někteří z nás nemohli uvěřit tomu, co jsme viděli. Íránci možná nejsou zvyklí soutěžit s All-Stars NBA. Přesnost jejich střelby byla dnes ráno ve hře velmi špatná. Když už jsme to řekli, závodníci by neměli příliš číst o tomto vítězství týmu USA. Toto je pouze hra.

Podle zprávy Bleacher si hráči týmu USA stěžovali na kriminální styl hlavního trenéra Grega Popovicha. Poprvé to dnes oznámil sportovec Joe Warden. Samozřejmě, trenér Popovich chce s tímto olympijským týmem zaútočit na přestup San Antonio Spurs. Jeho systém se zaměřuje na nepřetržitý pohyb míče po celém kurtu. Fungovalo to dobře se Spursovou velkou trojkou: Tony Parker, Manu Kinobili a Tim Duncan.

READ  Fotbal: Češi ukazují, že jsou rostoucím týmem

Nemluvě o tom, že trenér Bobovič byl třikrát jmenován trenérem roku a čtyřikrát byl hlavním trenérem zápasu NBA. Ví, co dělá. To vyhrálo Spurs pět titulů NBA. Důležitá je však také skupinová chemie. Není nutné říkat, že tito hráči All-Star nejsou zvyklí hrát ve stejném týmu. Každý hráč používá různé způsoby, jak zasáhnout koše a sdílet bohatství na hřišti.

Česká republika naopak prohrála s Francií 97–77. V tomto zápase jsou Francouzi téměř o 10 bodů před sexem. Pravděpodobnost je tedy správná. Ve 32. minutě hry vedl český center John Wesley tým se skóre 19 bodů, pěti doskoků, tří asistencí a čtyřmi získáním. Sedm stop vysoký muž také vystřelil z pole 9 ku 12. Andrzej Paulin dokončil svůj zápas za 27 minut s 18 body, osmi doskoky, dvěma zisky a třemi bloky. Navíc startér Tomáš Sodoranski a hráč lavičky Patrick Ada zaznamenali 14 bodů za kus.

Po dalším přezkoumání údajů týmu se Francie zotavila z 35 na 26 v České republice. To byl faktor jejich 20bodové ztráty zde. Dalším faktorem je však jejich nízké procento střelby z volného hodu. Z branky volného hodu pečou české 7: 16 (43,8 procenta), francouzské 8: 10 (80 procent). Rozpětí 21 bodů pro nadcházející zápas vs. USA vs. Česká republika je založeno na nepřesnosti střelby na českém kurtu.

Konflikty se pravděpodobně změní, než USA v sobotu hrají s Českou republikou. Američané však v tomto zápase budou stále favority, přičemž mnoho začátečníků se domnívá, že na test COVID-19 netestovali pozitivně nebo utrpěli vážná zranění. Pro sportovní knihu Draft Kings uvedenou v distribuci 21.5, která je pro USA příznivá. Do konce čtvrtka se rozpětí pravděpodobně zvýší na -28. Přestože tým vyhrál proti Íránu o 54 bodů, stupnice vítězství mezi 20 a 30 body se jeví jako velmi rozumná.

READ  Den 2 Recenze: Itálie zablokuje sex pozdě; Francie a Německo silně začínají - FIBA ​​U20 European Challengers 2021

Američané nemohou v každé hře porazit soupeře o více než 50 bodů. Takže šance jsou stále ve prospěch týmu USA. Kdo ví? Spojené státy mohou porazit týmy nízké úrovně, jako je Írán nebo Česká republika, a to pouze jejich hráči na lavičce. Nyní se je na co těšit. Se vší vážností otravné „Amerika je nejlepší! Vyhráli jsme zlato! “Partyzánský optimismus a slepá homosexualita se dosud nevrátili do amerického mužského basketbalu a prohraný tým nad průměrným soupeřem jistě pomáhá zvýšit úroveň důvěry.