16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Trenér říká, že duch České republiky pomohl Euro vyhrát nad holandským | Fotbalové novinky

BUDAPEŠŤ: Týmový duch pomohl České republice v neděli zvítězit nad Nizozemskem 2: 0 nad Nizozemskem ve finálovém utkání Euro-2020, i když byly někdy v útoku pomalé, řekl trenér Jaroslav Silhavi.
Tomas Holmes a Patrick Schick vstřelili góly druhé poloviny, aby se Sex dostal do čtvrtfinále, což je zasloužené vítězství nad nizozemským týmem, který svou skupinu završil třemi vítězstvími.
“Nemám slova,” řekl Sylhavi. Řekli jsme: „Když přišel poslední hvizd, udělali jsme to.“ Tento odpor byl velmi silný, ale zvládli jsme to skvěle. Občas jsme byli pomalí v útoku, ale opět zvítězil týmový duch. ”

Češi nyní budou v sobotu čelit Dánsku v Baku, do vyřazovací fáze se dostali až poté, co jejich jmění Euro 2021 obsadilo třetí místo ve své skupině.
Sonavi ocenil snahu týmu, zatímco brankář Tomas Vaughlik a záložník Holes, kteří odvedli skvělou službu, když popřeli Tonyho Malona, ​​odhalili hru jednoho muže.
„Každý zápas by měl mít nějaké mimořádné výkony. „Doufám, že posloužím jako tým, který překvapí Dánsko a půjde dál.“

Obránce John byl vyloučen pozastavením v bitvě a čeští hráči byli nuceni provést několik změn v zápase, protože kapitán Vladimir Tarida vynechal střetnutí kvůli zranění.
Přesto podpora tisíců českých fanoušků v davu jim dala obrovskou podporu.
“Atmosféra byla fantastická,” řekl Sylhavi. „Měli jsme na hřišti hrbolky.“

READ  Nový právník Evropské unie dýchá českému premiérovi na krk