Tren Kotal: Byla to zkouška a někteří hráči také hráli ligu

Ve svých kroutících se výkonech v Evropské lize ukázala Sparta spoustu mladých hráčů, z nichž někteří si vedli velmi dobře.

Ale znovu, ujistil Kotal, nebudu po jednom boji způsobovat chaos.

Kdo přitahuje více?
Máme malé chlapce na podkově. Polidar, Souek, Vitk a kol. Je to těžké období, nezískávejte více zkušeností v lize a pokračujte vpřed.

Základní sestava měla 21,6 let, byli to teenageři, sedmnáct let a mnoho her kolem dvaceti. Jak dlouho už o takovém kroku přemýšlíte?
Měli jsme informace, že AC Miln tu bude číst hru, tak jsme si mysleli, že to vezmeme podobně. Pokud bychom šli o krok dále, mohli bychom si myslet něco jiného. Brali jsme to jako test a někteří hráči také hráli za ligu.

Objeví se také někdo z nich od jeho zatčení v nedělním zápase na Slovensku?
Yurit, kdyby byli lékařsky na podkově. O tom, že se dostanou do fondu akcií, jsem přesvědčen minimálně dvěma.

O zbytek se postaral 17letý Hitchker Fitch, který zatím odehrál pouze jednu minutu. Jak se ti to líbilo?
Výkon se složitými hodnotami. Chyběl mi tam, abych se účastnil progresivního toku. Nemělo by to tak být u „Tinu“, který byl vydán dvakrát uprostřed, ale ještě neskončil.

Wisner z pravé strany naposledy zakončil rovně naposledy v červenci 2019. Je možné se potloukat s Nanometerem?
Jeho výhodou je, že se jedná o rychlý typ hry. Pokud je zdravotně v pořádku, může s ním pracovat. Mladý muž bohužel v zápase udělal spoustu chyb kvůli prohře v soutěži. Proti Milně li hrt bez zkušeností kýč. Jak nakonec udělali, výkon byl velmi dobrý.

Na první chvíli ji získala i devatenáctiletá bulharská tunika Minev. Říkal jsi, Dal?
Když pil, měl problém s kondicí. Byl nemocný, měl COVID-19 a poté odešel do národního týmu. Zaplaťte si, nemůžete se nudit. Kromě toho s ním Julie a Carlson hráli čas, takže toho moc nehrál. Potřebuje získat spoustu zkušeností a má problémy s přechodem do obranné fáze.

READ  Přímo: Vláda může prodloužit výjimečný stav do 23. prosince. Sněmovna reprezentantů hlasovala o domovské stránce komunistického návrhu

Tento cíl mohl být dívce prokázán. Pro nechytil?
Je to podobná situace, nehraje ani nechytá. Po konzultaci s Traineri Brankem Tomem Neto a Hughem.

Po podání neděle v derby si Slavejsti uvědomil, že hra je pomalá. Bylo to proti AC Milne Leeb?
Mám chyby s kombinací rychlého nastavení. Tím získáte hru mezi rolí soupeře a obrany, po které můžete vypít finální zápas. Milne byl nepříjemný protivník, měli respekt. Někdy to může být konstruktivní. Začali jsme z jedné strany a chtěli jsme si udělat jméno v básníkovi hr soupee, místo abychom trpělivě trpěli. Evropská liga byla pro ně velkou zkušeností a ukázala nám, že na ní musíme pracovat.

Jedním způsobem jste získali šest bodů, dvakrát jste porazili Celtic a podlehli jste Lille a Milánu. Čekali jste od temného vc?
Jsem realista, AC Milne a Layla byli nad námi. Říkal jsem si, jak jsme si s Celtikem rozuměli dvakrát. V Lille jsme v první polovině zvládli obrannou fázi. Proti takovým problémům, jako je TM, to musí potvrdit TK. Udělejme vše, co můžeme, abychom hráli rok.

V ligové tabulce ztrácí na Slavii pět bodů, do konce podzimu mu zbývají tři kola. co se děje?
Proti našemu sklonu jsme se naučili zažít Pavelku, elstku a Dokalu, která je pro nás vhodná po zbytek podzimu. Chceme z těchto metod získat co nejvíce bodů.

Written By
More from Arzu

Záblesk naděje. Soudce Karbalik nezískal bronzovou medaili

Soudce Lukáš Krpálek z České republiky (vlevo) prohrál boj o bronzovou medaili...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *