Trebyshovsky: Slabá první polovina nás stála výhru. Byli jsme pomalí a stabilní

Právě se Zbrojovkou Red and White nečekaně ztratil v domácím prostředí dva body, když vyhrál výhradně nejvyšší soutěž od bezgólové remízy se Spartou na konci loňské sezóny.

Slavia-Brno 1: 1, tentokrát Simův gól nestačil a Choral nováčkovi bodoval

“Zejména proto, že první poločas byl z naší strany velmi špatný. Hráli jsme pomalu, přísně, jako by nám v určitých situacích chybělo více odvahy hrát,” řekl Trebyshovsky.

co to bylo? Nelitujete sedmi změn v sestavě, které jste provedli ve čtvrtečním vítězství v Nice?
Byla to dohoda s mnoha věcmi. Pro tyto změny: Některé byly vynuceny. A v kombinaci, kterou obvykle připravujeme, hrajeme proti sobě na tréninku. Každý zná principy hry, takže problém spočíval v tom, že nám chyběl lepší pohyb a chyběly jednotlivé postoje. Dále musím pochválit Brno, které si vedlo velmi dobře.

Překvapil jsem tě?
Věděli jsme, že Zbrojovka je jiná, než byla na začátku sezóny. Někteří hráči se po přestávce COVID-19 zotavili velmi dobře. V útoku mají dobrého trenéra a zajímavé fotbalisty, na což jsme upozornili v kabině.

Po přestávce jste si vytvořili dostatek šancí rozhodnout zápas. Co chybělo?
Po zápase se naše hra zlepšila a Sima dala gól z obtížné pozice, ale ironií je, že jsme nedokázali vstřelit gól Tameeni z nejotevřenějších pozic. Soupeř dosáhl brejku, který jsme odvrátili na roh a shromáždili ho. Říkám, že vítězství nás stálo špatný výkon v první polovině.

Poprvé jste do startovní skupiny postavili sedmnáctiletého Matuja Yuraska, jak se vám to líbilo?
Podívali jsme se na křídla, se kterými půjdeme nahoru. Ze zdravotních důvodů se Tomáš Malinski, který měl hrát, stáhl, ale byl zraněn z Nice, Abdullah Sima se z Francie vrátil až v sobotu, protože po zápase v Evropské lize zpracovával víza. Proto jsme dali příležitost Llorasovi, který má úžasné schopnosti, rádi trénujeme a byl také naším nejnebezpečnějším hráčem v první polovině.

READ  Trump údajně čelí obžalobě téměř bez pomoci a je kontroverzní

Uvolnil se kolem Gajica, ale pak udeřil Flodera.
Poznamenal však jeho výhody: rychlost, vyhýbavost a výběr stránek. Je to stále mladý chlapec a má na čem pracovat, ale je velmi talentovaný. Věděl, že od soboty to začne, také jsme to řešili jeden na jednoho a měl tam také zajímavé hackerské přihrávky. Vzhledem k jeho věku a skutečnosti, že to byl druhý start v lize, předváděl velmi dobré výkony.

Written By
More from Arzu

Prymula: Mělo by se to zpřísnit od úterý, ale rozhodují politici

A v neděli večer se setkali předseda vlády Babiš a vyšší ministři,...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *