Trapas České pošty: Nemáte u sebe peníze? Balíček nemusíte dostávat!

Pro Českou poštu je předvánoční období nejrušnějším obdobím roku. Muslimové se topí v balíčcích a pošty se rozplývají ve švech. Česká pošta tedy musela přijímat nové přepravce, nezůstal jí však žádný platební terminál.

Lidé bez hotovosti nemají možnost převzít nezaplacený balíček a musí jít do pobočky. Nyní se tam však formují velké přístřešky. Pro lidi může pouhé uchopení balíčku trvat dlouho.

Mnoho lidí samozřejmě volá ztracené stanice. “Zdá se mi to v tomto případě více než skandál. Řidič mi řekl, že nemá terminál. Údajně mu ho na poště nedali,” řekl Yaroslav Borda pro TN.cz.

V období zvýšené infekce koronaviry stát a ministerstvo zdravotnictví vyzývají lidi, aby platili více, aniž by se dotýkali a nepoužívali hotovost. Zákazníci České pošty proto považují absenci terminálů za nepříjemný problém.

Pošta je však kající – říká se, že se řeší nedostatek mobilních platebních terminálů a v příštích dnech přijdou nové. “Vzhledem k masivnímu nárůstu balíků jsme museli také zvýšit kapacitu přepravců. Bohužel v současné době nemáme dostatek mobilních platebních terminálů,” uvedl Evo Viesdel, mluvčí České pošty.

PPL se v posledních dnech také potýkala se stejným problémem. Někteří poštovníci nemají platební terminál. “Byla to výjimka, pokud jde o naprostý počet balíčků, které jsou v současné době k dispozici,” řekl marketingový ředitel Milan Lloydle.

READ  Slavný fotbalový trenér Ollier zemřel
Written By
More from Arzu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *