16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Tomasz Sodoranski byl jmenován prezidentem České republiky

Vzhledem k tomu, že letos v létě byly v posledních měsících vyhlášeny olympijské seznamy mužského basketbalu, některé významné Chicago Bulls budou reprezentovat své země. Letní olympijské hry 2020 se mají konat příští měsíc v japonském Tokiu.

Býci mají hráče, který bude kapitánem pro jeho zemi. Combo Guard Tomáš Sodoranski Obvykle jeden z mála aktivních hráčů NBA na českém seznamu pro mistrovství světa FIBA ​​nebo letní olympijské hry.

Český tým má několik hráčů, kteří by jinak hráli vysokoškolský basketbal ve Spojených státech. Ale žádný z českých hráčů v kvalifikačním týmu (kteří mají příští měsíc hrát v Kanadě) není na aktivním seznamu NBA kromě Sata.

Někteří z hráčů, kteří letos v létě odehráli svůj vysokoškolský míč ve státech kvalifikačního týmu pro Českou republiku, byli Power Forward Patrick Ada (Seton Hall), Power Forward David Bom (North Kentucky) a malý útočník Blake Shilp (Loyola-IL) .

Kapitán Chicago Bulls Tomasz Sadoransky byl jmenován kapitánem kvalifikace České republiky

Sato hrál za Českou republiku na Euro Basket 2020, kvalifikoval se pro letošní a 2017 a pro několik týmů FIFA World Cup. Často dobře reprezentuje český tým. Z osmi her hraných na mistrovství světa FIFA 2019 měl Sato průměrně 15,5 bodu, 5,6 doskoku, 8,5 asistence, 0,9 zisku a 0,4 bloku na hru.

Z hřiště vystřelil 45,7 procenta, 48,1 procenta za křivku a 90 procent z čáry trestného hodu.

Sato pomohl České republice obsadit na světovém poháru FIBA ​​2019 šesté místo. To je pro tento český tým skvělý výsledek na jakékoli významné mezinárodní basketbalové akci posledních několika desetiletí.

READ  Český dekor Adam Hellsett přináší na tacoskou olympiádu silný knír - NBC10 Philadelphia

Nejpozoruhodnějším hráčem Bulls, který reprezentuje svou zemi na letošních letních olympijských hrách v Tokiu, je strážný střelců Zach Lavin. Letos v létě bude součástí nejtalentovanějších backdoorů do Spojených států.