Tepelné čerpadlo Volkswagen ID.3 má vyšší spotřebu než bez něj?!

Německá půjčovna elektromobilů Nextmove již dlouhou dobu provozuje skvělé testy. V nejnovější verzi jsem narazil na velké potíže s VW ID 3 a mnoha menšími variantami.

První díly vyrobené z elektromobilů Volkswagen ID.3 nebyly vybaveny tepelným čerpadlem. Nové jsou již – alespoň v České republice – ve standardní výbavě.
Fotografie: Volkswagen

Odborníci společnosti Nextmove v současné době testují Nové elektrické vozidlo Volkswagen ID.3„Ve verzi bez tepelného čerpadla. Zjistili vážnou chybu: verze s tepelným čerpadlem je v zimě méně účinná než verze bez!

zájem Volkswagen Současně slibuje u vozidel vybavených tepelným čerpadlem v zimě o 30% vyšší dojezd. Jen to, jak zjistili v Nextmove, si pronajalo auto, Elektromobily Volkswagen ID.3 s tepelným čerpadlem mají vyšší spotřebu než verze bez nich. Může být obtížné dosáhnout vyššího rozsahu – právě naopak.

Devěthodinový test spotřeby tepla při teplotách kolem 0 ° C ukázal, že Volkswagen ID.3 1st Max s tepelným čerpadlem dosáhl 18,48 kWh, zatímco první ID.3 bez tepelného čerpadla byl pouze 16,24 kWh. Pro srovnání, Kia eNiro Může se pochlubit výkonem 10,24 kWh.

To by mohlo být o Další z mnoha softwarových problémů elektrického vozidla Volkswagen ID.3Což bude relativně snadné opravit pomocí budoucích aktualizací (nebo dokonce opravených). Dalším problémem, který Nextmove dokázal zjistit, byl způsob předehřívání baterie.

Vždy využívá energii z baterie – i když je připojeno auto / nabíjecí stanice. Naopak funkce předehřátí vám místo vylepšení rozsah jen zhorší. Volkswagen v tomto případě opět odpověděl Nextmove Problém bude vyřešen pomocí aktualizace softwaru.

READ  Slavný fotbalový trenér Ollier zemřel
Written By
More from Arzu

Po Londýně se šíří nová mutace koronaviru

„Dosud jsme identifikovali více než tisíc případů,“ řekl Hancock ve Sněmovně reprezentantů....
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *