Tamara Klosová o nevěře: Bolí to!

Ačkoli od chvíle, kdy se skladatel Tomás Kloss přiznal k nevěře, uplynul nějaký čas, jeho manželka Tamara se k tématu vrátila a popsala, jak se na to dívala.

“Člověk cítí, že je to konec … konec všeho. A konec je jen tehdy, když jeho srdce miluje srdce jiného člověka. V tu chvíli je něco stále navzájem propojeno a rozpadá se to …” napsala na Instagramu.

„A jen čas a toto obtížné peklo, ale zároveň nádherná nebeská cesta k vyšší perspektivě nám umožní pochopit věci, soucit a laskavost … Je to jen dlouhá cesta …“

A všimla si, že pokud ne a jeden stále miluje druhého, stejně jako druhý z prvního, vždy existuje cesta ven. „Tato cesta je láska mezi vámi dvěma, protože právě tam se boj vždy vyplatí. Zbavte se toho, co si ostatní lidé budou myslet. Odpuštění z vás nedělá slabou ženu nebo muže, který nemá„ koule “k odchodu. Uvedeno.

„Odpuštění z tebe udělá dalšího člověka, někoho mnohem silnějšího, milujícího a laskavějšího bezpodmínečně. Ano, je to bolestivé … Je velmi bolestivé, že něco v nás zemře, ale ve stejnou chvíli se zrodí něco nového … Ale co by nemělo být) Zemřít je láska. “

Podle ní se ale jizvy zahojí, a i když nikdy nezmizí, jednoho dne ztratí pozornost, protože díky těmto krásným věcem už na ně lidé nebudou chtít pohlížet.

„Bojujte, zničte všechna bludiště a marnosti, které vám něco šeptají o vítězství této fiktivní bitvy. Protože vítěz je snadno porazitelný. Láska mezi dvěma lidmi není bitva, ale společná cesta, po které kráčíme bok po boku, někdy vesele, někdy bohužel, někdy uděláme krok vpřed. Na druhé straně … Ale když jsme na chvíli z dohledu, prostě se zastav a počkej … počkej na sebe … “poznamenává.

READ  Online: Sněhová pokrývka České republiky. Zasáhne také silný vítr, ČHMÚ prodloužil varování

„Láska je svěží jako zmrzlá pavučina z ranní procházky v lese ….
Postarejme se o ni, milujme ji a vážme si ji každý den, když nám bije v žilách … “

Written By
More from Arzu

V Praze začal hořet požár a jeden z nich byl zabit. Možná spadl z okna

1. hasičský sbor dorazil k požáru za méně než 5 minut (6...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *