16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Sylville na hoře Anglie byla izolována před konfliktem s Českou republikouANI |
Aktualizováno:
22. června 2021 08:05 Tady je

Londýn [UK], 22. června (ANI): Britské duo Ben Sylvel a Mason Mount se izolovalo jako preventivní opatření před střetem Euro 2020 proti České republice.
Dva byli izolováni kvůli blízkému kontaktu se skotským Billym Kilmerem, který měl v pondělí pozitivní test na koronový virus.
Anglie a Skotsko hrály v pátek proti sobě a střet skupiny D skončil bezgólovou remízou.
„Jako preventivní opatření v této době a po konzultaci s Public Health England se Ben Sylvel a Mason Mount izolují poté, co v pátečním zápase kontaktovali skotského Billyho Kilmera,“ uvedla britská FA v oficiálním prohlášení.

„Dvojice bude odsunuta na vedlejší kolej od zbytku anglického týmu a širšího podpůrného týmu. Další jednání s Public Health England čekají. Budeme i nadále dodržovat protokol -19 a testovací systém UEFA, při zachování úzkých vazeb s UK o veřejném zdraví, “uvedl.
Skotský fotbalový svaz (SFA) v pondělí uvedl, že Gilmore byl vyloučen ze závěrečného skotského zápasu skupiny Euro 2020 proti Chorvatsku po pozitivním testu na COVID-19.
Skotský fotbalový svaz (SFA) potvrdil, že záložník se v úterý večer posadí na setkání s Chorvatskem do Hampton Parku po posledním kole lékařských testů v kempu národního týmu, nyní Kovit-19.
„Skotská FA může potvrdit, že Billy Gilmore, člen skotského národního týmu, měl pozitivní test na Covid-19,“ uvádí se v oficiální zprávě SFA.
Dvacetiletý mladík absolvoval v pátek v mezinárodním utkání skupiny D plný rozstřel proti Anglii a ukázal to nejlepší ze zápasu, když ve skotském Wembley skóroval bez gólu. (ANI)

READ  Vláda 19: Vláda děkuje České republice za příslib očkování