Suvk Affair způsobila lavinu. Kvůli korupci čeká pražský Nejvyšší soud na změny domovské stránky

Praha Když v sobotu zazněl zvon v Zdeka Sovce, nebylo to ve dvou pro tradiční sloní trio Mikul, ert a andl. Místo toho ho vyšetřovatelé z Národního centra pro organizovaný zločin obvinili z poplatků souvisejících s pružnými soudními rozhodnutími o platbě. Nyní je zadržován Suvk, soudce pražského Nejvyššího soudu.

Taška Suvk kvůli svému nadšení způsobila také pekelná děs. Policie operuje s podezřením, že se Sofec pokusil ovlivnit několik soudních žen. Některé z nich souvisí s obalem Metrostavu, největší stavební firmy v České republice. V tomto případě byl případ stálé vojenské mafie zvrácen, protože letos Sovekv vynesl rozsudek o vině.

Jak bylo řečeno v projevu Nejvyššího soudu v Praze, do různých změn se klášterní správa intenzivně zapojuje. Taška nechce ověřit soubor. Soudy soudce Goodera. Zdeka Sovka je nyní zaměstnána u úředníka v trestních věcech, za což jí pražský Nejvyšší soud nabízí veškerou spolupráci. V těchto případech předseda senátu nařídit přezkoumání těchto spisů. Katina Kulov pro Lidovky.cz řekla, že předseda soudu Lobo Druffle zvažuje přijetí některých postupů pro systém přírody. Jednou z možností jsou změny v rozvrhu práce, určuje pouze to, co bude posuzovat každý soudce.

Jak zjistíte slabosti?

Pro pražský Nejvyšší soud, kde se rozhoduje o nejoblíbenějších trestních věcech z celé České republiky, je to v krátké době druhá zásadní zkouška soudu. V roce 2018 zasáhli vyšetřovatelé u soudu v případě dalšího zkorumpovaného soudce Evana Elischera.

U soudu Dervle o víkendu po policejní razii oznámil, že chce o situaci promluvit. Ptá se, jak by se v relativně malém týmu mohl objevit dva vysoce postavení podezřelí z trestných činů. Je mi to líto. Budu mluvit s rozhodčími o monch eench. Budeme to analyzovat, ekl server Lidovky.cz Drfl.

READ  Hertel tyto body získal, Merzick na detroitském ledě praskl nula

Předseda Soudní unie LIBOR FFA naznačil, že i v podobných případech je na prvním místě spolupráce s policií a místní radou. Ale nejen to.

Na začátku je pokles asi mm, pouze z mědi. To se zdá být pro jednotlivce neúspěchem. Nyní je nezbytné zjistit, zda některé systémy, které byly nastaveny pro práci v interiérech, pomohly s tímto selháním. U našeho soudu jsme to definovali tak, že žádný ze soudců předem neví, co se v případě soukromých trestních věcí ukáže. Podle složitého algoritmu, který jsme vyvinuli před několika lety, to nedokázali odhadnout ani soudci, řekl server Lidovky.cz Vvrovi, že městskému soudu v Praze předsedal pouhých sedm let a nyní pracuje jako trestní soudce.

Určuje, co by následovalo, pokud by v konkrétním případě byly potvrzeny informace související s platebním rozhodnutím. Jednou z možností je regenerace ženy, řekla Vvra, protože bude existovat dosud neznámá pravda. Podle něj by v případě Sofikovy viny nastal obrovský problém s důvěryhodností soudu.

Předseda Soudní unie rovněž vítá jeden pozitivní okamžik případu. Jsem rád, že policie nezastavila před kanceláří soudce, který je podezříval. Když víme, že to může dokázat policie, znamená to, že v systému nebudou žádné problémy, jako vám řeklo slovenské soudnictví.

Zadržení soudců

Soudce Sofck je od pondělí ve vazbě. Vedle něj byl na vině právník J. Terengel, podnikatel Milan Pepa, jeho partner, a Tádžik Tonian, vojenský podnikatel napojený na rusky mluvící mafii.

Pavel Hikov z Okresního soudu pro Prahu 1 v pondělí uvedl, že soudce Nejvyššího soudu v Praze byl zadržen, stejně jako typ osoby, s níž byl v kontaktu. Podle nich mohl obviněný jednat proti svědkům, o kterých dosud neslyšel, a případně vést soudní proces. Jednoho z nich pak soud poslal k soudu, protože se mu podařilo uprchnout.

READ  Real Madrid-Monchengladbach 2: 0, Liga mistrů Inter Milán končí! Real zachránil operaci výhrou a Atlético, Gladbach a Bergamo pokračují

V době soudu Teryngel zmínil pro HN následující: Byl mi účtován nepřímý poplatek až na dva roky. Ale zatímco jsem musel plat platit, navrhovatel neměl den na odvolání k Nejvyššímu soudu. Skupina je obviněna z úplatkářství, zneužívání pravomoci jedné osoby a legalizace výnosů z trestné činnosti. Odsouzen za hrozbu a vykázán na 12 let.

Written By
More from Arzu

Kdo může vše zaočkovat? Primula řekla, že odpovědní by to neměli být

Od 18. ledna bude sál Jana Caspara přeměněn na zdravotnické zařízení. Model...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *