Sony se omluvila, že nás beznadějně prodala. Nikde na světě neexistuje žádný systém PlayStation 5

„Většinu posledních 12 měsíců jsem strávil přesvědčováním fanoušků kvalit PlayStation 5. Mezitím se našemu vedení ukázalo, že poptávka zákazníků bude vysoká. Nakonec je prakticky vše vyprodáno, než začnou prodeje v předobjednávkách.“

Podle něj je nedostupnost PS5 globálním problémem. „Všechno bylo prodáno. Absolutně vše,“ dodal šéf zábavy společnosti Sony a dodal, že společnost „tvrdě pracuje na tom, aby co nejdříve přinesla na trh další dávku řadičů nové generace.“ Omlouvám se klientům, kteří se k nim nemohli dostat.

Interactive Entertainment Director ve společnosti Sony Ryan Jim Ryan

Foto: archiv výrobce

Potvrdil, že společnost Sony se předem připravovala na nadměrnou poptávku zákazníků. Proto bylo na trh dodáno více řadičů než na začátku předchozí generace. Ale to zjevně nestačilo.

Koronavirus samozřejmě ovlivnil také produkci. “Některé přípravy měly být provedeny v továrnách týkajících se koronavirových opatření pouze prostřednictvím kamer a vzdáleného připojení. Pokud by to nebylo pro Coronavirus, mohli bychom mít více herních systémů k prodeji zákazníkům, ale na samotné PlayStation 5 bychom nezměnili jediný šroub.” ,

PlayStation 5 je k dispozici ve dvou různých provedeních. Pět potenciálních pokročilých měřítek bude stát 13 490 Kč, verze bez mechaniky se nazývá Digital Edition 10 790 Kč. Žádný z nich však v současné době není k dispozici v obchodech. Obchodníci oznamují, že s aktuální objednávkou dorazí konzole mezi únorem a květnem.

Nejen problémem je nedostatek konzolí Sony, konkurenční Microsoft Xbox Series Xs jsou beznadějně vyprodány. Jedná se o nejvýkonnější konzolu, která stojí 13 499 Kč.

Představujeme levnou konzolu Xbox Series S.

Video: archiv výrobce

Představujeme ovladač televizoru Xbox Series X.

Video: archiv výrobce

Written By
More from Arzu

Plzeň je v krizi! Koule trenéra je pod palbou, ve hře jsou dvě varianty

Podle deníku “Sport” je po řadě špatných výsledků v pozici trenéra fotbalistů...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *