Smutné zprávy. Legenda po smrti, dokončil svůj život skokem ze střechy?

Smutná zpráva zasáhla svět sportu. Bývalá francouzská ragbyová hvězda Christophe Dominique zemřel ve věku čtyřiceti osmi. Tvrďák, který v národním týmu odehrál 67 zápasů a podílel se na dramatickém vítězství nad All Blacks v roce 1999, podle médií nedávno trpěl depresemi. Objevila se také informace, že dominikán měl ukončit svůj život skokem ze střechy, ale nikdo to oficiálně nepotvrdil.

sntv

Zprávy o smrti legendy šířil například jeho bývalý klub Stade Français. „S velkým zármutkem jsme obdrželi zprávu o smrti Christophe Domeniciho,“ uvedl klub na sociálních sítích. Fotbal.

Dominikán hrál s La Vallettou, Toulonem a Stade Français a během své kariéry oslavil pět mistrovských titulů. Začátkem letošního roku se dostal na titulní stránky, když byl představen jako zástupce bohatého investora ze Středního východu, který se chtěl připojit k Beziers ‘Club. V plánu bylo najmout si špičkové hvězdy, ale projekt nakonec skončil a popsal to všechno Dominikovi jako nefér.

Fanoušci byli také překvapeni smrtí legendárního hráče ragby, který ve své autobiografii z roku 2007 připustil, že byl v mládí vystaven sexuálním útokům a od smrti někoho blízkého trpěl depresemi.

“Je to strašná zpráva, když jsem se dozvěděl o jeho smrti. Když jsem vyrůstal, bylo vzrušující sledovat ho hrát. Je to smutné. RIP Christophe Dominici, psali na sociálních sítích. Zprávy o tom, že bývalá hvězda měla ukončit svůj život skokem ze střechy domu, jsou stále nepotvrzené.” .

READ  Suvk Affair způsobila lavinu. Kvůli korupci čeká pražský Nejvyšší soud na změny domovské stránky
Written By
More from Arzu

Policista údajně řidiči dal facku a okradl ho a před soudem se přiznal

Podle obžaloby dal řidiči facku, aby mu odepřel skryté peníze, které mu...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *