Slevy až 50 procent. Samsung se stáhl a nakonec si zajistil smlouvu na Černý pátek

Původní událost společnosti Samsung měla proběhnout 30. listopadu a měla název Color Friday, ale už je po všem. U tohoto výrobce při nákupu jakýchkoli tří produktů nabízel ty nejlevnější zdarma, nebo pokud byly tři produkty identické, jeden nedodal. Do nabídky mohla být integrována celá řada, nejen mobilní telefony. Podrobnosti najdete zde.

Akce byla zajímavá, teoreticky se podařilo ušetřit třetinu ceny, ale zákazník nemusí vždy potřebovat tři věci nebo se může dohodnout s dalšími zúčastněnými stranami. A pro tyto zákazníky nyní Samsung zavádí tradiční slevy na Černý pátek na poslední chvíli. Nabídka platí od 27. do 30. listopadu.

V případě mobilních telefonů jsou v nabídce dva balíčky a několik přímých slev. Oba balíčky jsou k dispozici pouze na webových stránkách značky, zatímco u většiny maloobchodníků jsou k dispozici další přímé slevy.

První balíček obsahuje Samsung A42 5G A hodinky Sledovat aktivní. Samotné tyto produkty stojí 9 490 Kč a 3 490 Kč, společně v balíčku Black Friday je to jen 6 495 Kč. To je polovina z celkové původní ceny.

Druhé balení obsahuje oblíbenou položku Samsung A51 Tableta Karta S5e wifi. Jednotlivě tato zařízení stojí 6 490 Kč (jedná se o slevu nebo novou sníženou cenu) a 10 990 Kč. Zákazník však za balíček zaplatí 8 750 Kč. Opět jsme poloviční ceny za oba produkty.

Oba balíčky jsou opravdu výhodné a sleva vychází ze skutečných cen produktů na trhu. Ano, tablet lze koupit ve druhém balení za mírně levnější cenu, ale není to velký rozdíl, pokud jde o vlastnosti balíčku. A Samsung A42 5G v balení se stane nejlevnějším 5G mobilním telefonem na trhu s bonusem navíc.

Přímé slevy platí pro vybrané smartphony a opět překvapivě i pro levné telefony. Samsung nabízí slevy pravidelně, v zásadě každý měsíc, ale zřídka nabízí levné modely.

Sleva z nového si určitě zaslouží pozornost Poznámka Modely 20Společnost Samsung byla uvedena na trh v srpnu a v prodeji je od září. Pak také slevy na základní modely. Po slevě se Samsung A20s jednoznačně stává nejlevnějším modelem značky. I když je to rok starý model.

Jedná se o výjimku z těchto telefonů S10 +Je k dispozici pro práci pouze na webových stránkách společnosti. Je to loňský prodejní model.

Huawei pokračuje ve své konkurenční nabídce Black Friday, Už jsme vás informovali. Zajímavé jsou slevy na sportovní náramek Watch Fit, které stojí 1 990 Kč a jsou o třetinu nižší než obvykle. Hodinky 2 s přídavným řemínkem budou stát 3 990 Kč, což znamená 25% slevu.

Další Black Friday Deals jsme vám přinesli na tento článek. Nejvyšší slevu jsme našli na velmi specifický model LG Wing, který lze koupit o 10 000 levněji, i když je to úplná novinka. Zajímavé jsou také slevy na produkty Realme.

Written By
More from Arzu

Online: V České republice zemřelo na koronavirus více než 7 000 lidí

10:30 – Pátý Jižní Korea V pátek bylo 386 potvrzených případů koronaviru....
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *