Slavia – Bohemians 1905 2: 1, ve vršovickém derby v Edenu zbývají 3 body, ale Slavia na to byla velmi dobrá

Flashmail facicA že jo

Slovanské podzimní zjevení bylo provedeno znovu. A ve vršovickém derby vzdáleném pouhých sedm minut. Simovi stačila dlouhá přihrávka na obranu klokana. Zvláště když Fondra vrhal stín na mladého hráče senegalské legie, pravděpodobně nečekal, že brankář Lu Jiang znovu zasáhne Simu velmi dobře.

Ale technická rána dopadla přesně na tyč, takže Terbyshovův tým se objevil na začátku zápasu jako obvykle. Rychle ho odvezl, což mu samozřejmě pomohlo a odrazilo se to v jeho hře. Proto existovaly další příležitosti … zejména Simov, který šel vedle něj, pak Ulynkov, který zasáhl Le Giang v rohu, koneckonců Masopustov.

Kouč Slavie Praha Gendic Trapshowski, Jan Kuchta a Abdullah Sima během zápasu.

Slavia však nepřidala ani druhý gól, a tak si klokani postupně vzpomínali na jarní duel v Jolesi, kde připravili Slavii o všechny tři body. Zvýšili pozornost, vyostřili hru, zlepšili pohyb a na konci první poloviny museli porovnat výsledky. Na druhou stranu Nessaid byl na hřišti nejhorší. Běžel sám na Koláře, ale místo kulky ztratil balón a ztratil ho.

Hvězda Slavie Abdullah Sima a jeho cílem je radost.

Proto až ve stanovenou dobu přišla největší hrozba pro domácího brankáře Koulash. Je ironií, že z Kudelyho hlavy a zhluboka se nadechl však mířil přímo do středu brány, takže Kolář dokázal situaci vyřešit s úsměvem na tváři.

Ihned po změně týmu byla Slavii opět nabídnuta šance na zajištění vedení, ale Stanciovi střela chyběla metr mezi tyčemi a Borrell pro změnu lépe zvládl míč, aby se dostal k Li Jianjovi.

Hvězda Slavie Abdullah Sima slaví další gól …

READ  Macron i Merkelová chtějí reformovat Schengen kvůli terorismu

Místní však své příležitosti vyčerpali a hra s klokanem jim začala způsobovat další a další problémy. Hosté tlačili na obrannou linii a začali neustále útočit na soupeře, takže se mysli Slovana začaly vkrádat do vzpomínek na domácí duel s Brnem na konci listopadu, kdy jeden gól nestačil na vítězství.

Přestože po akci, kterou Kuchta ve svém startu aktivně Kuchta působila, show na chvíli rozptýlila obavy, titulek Hronek už po dvou minutách znovu vzrušoval vršovické derby. A protože klokani spěchali na pomoc v 73. minutě, protože poté, co Vondra vystřelil rukou svého spoluhráče Costela, soudce Frank zrušil pokutový kop, který konečně vyžadovali, mohli doufat až do konce.

Zůstala však jen naděje, protože nebyli vystaveni vážnějšímu ohrožení brány E. coli. V Adenu tedy zůstaly tři body, i když na ně Slavia nečekaně narazila.

Slavia-Bohemia 2: 1 (1: 0)
Cíle: 7. Sima, 66. Provaud – 68. Heronik. Rozhodčí: Franěk – Horák, Podaný – Machálek (video). ŽK: Provode, Masubst – Dostal. Hrál jsem bez diváků.
Slavia: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Oscar (64. Traoré), Stanciu (77. Lingr) – Sima, Provod, Olayinka – Kuchta (90. + 1 Tecl). Trenér: Trebyshovsky.
Bohemians: Le Giang – Köstl, Hůlka, Bederka – Dostál (84. Schumacher), Jindřišek (90. + 1 Květ), Hronek, Vondra – Pulkrab, Necid (76. Osmančík), Vaníček (83. Nečas). Trenér: Trotter.

Written By
More from Arzu

Seville-Figo 4: 2, Vaclik pomohl Seville zvítězit, pouze Real Madrid remizoval, Barcelona prohrála

Po dvou zápasech se brankář Tomás Václik vrátil do Sevilly ve španělské...