30 července, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Skotsko 0-2 Česká republika, Polsko 1-2 Slovensko a Španělsko 0-0 Švédsko

Druhý gól Milana Schreinera dává Slovensku vítězství 10: 1 nad Polskem 2: 1 Euro 2020 Soutěž skupiny E.

Po druhé rezervaci výzvy na Jacoba Hromadu podpořil Screenier v 69. minutě přihrávku od polského záložníka Grechcorze Kryschoviaka a srazil Wojciecha Štětína.

Polské strasti začaly v 18. minutě, když stávka Roberta Macka vystřelila na tyč poblíž Štětína a po zásahu brankáře vklouzla do sítě. Po poločase byly tyče vyrovnány úžasnou startující Carol Linetti z týmu Paulo Sousa.

Skotsko vs Česká republika

Patrick Schick, který po 23 letech v Hampton Parku v Glasgow zvítězil nad Skotskem 2: 0, dal České republice vedení v 42. minutě a poté ji zdvojnásobil ohromujícím 52. úderem.

Patrick Schick skóroval dvakrát, včetně mimořádného 45metrového úsilí z poločasu, aby zajistil vítězství Set Republic nad Skotskem 2: 0. EuroOtvírák mistrovství fazolí v Hampton Parku v pondělí.

Schick dal Sexovi náskok tři minuty do poloviny, když si doma přál titul nad dvěma obránci, ale sedm minut do druhé poloviny by jeho druhý gól byl téměř jistě jedním z největších na turnaji.

Při zablokovaném pokusu ve středu pole míč spadl na šiku, který viděl skotského brankáře Davida Marshalla z jeho řady a vystřelil odvážnou střelu dlouhého doletu levou nohou, která se ve vzduchu kroutila s nepřesnou přesností a zasáhla prázdnou branku.

Přečíst vše Poslední zprávy, Nejnovější zprávy A Novinky ohledně koronaviru Tady

READ  Kdy a kde dnes sledovat přímý přenos fotbalového eura?