Skóre rizika se snížilo, zatímco číslo R se zvýšilo

Poslední sedmidenní klouzavý průměr chovatelského čísla byl před týdnem v pondělí 16. listopadu 0,8. Po několik příštích dní zůstalo číslo na nižší desítkové hodnotě. Pokud R číslo zatím zůstane na 0,7, index rizika v republice se sníží o dalších pět bodů.

Rizikové skóre, které se používá k určení rizikových skóre a výsledných opatření, kleslo v pondělí na 57, což odpovídá třetímu stupni. Česká republika je nyní v ohrožení na čtvrtém místě, což omezilo omezení. Výjimkou je vzdělávání, protože v následujících dnech dojde k rozpadu některých žáků, kteří se vracejí do školy.

Pokud bude stupeň rizika udržován na úrovni třetího stupně po dobu sedmi dnů, může být zahájeno další snižování stupně rizika podle pravidel Ministerstva zdravotnictví. Vláda rozhoduje.

Tři regiony se blíží pátému stupni a nejvyšší R je Rakovník

Index rizika se v jednotlivých regionech liší. Nejnižší úroveň je v Praze (45), Moravskoslezském (52), Středočeském a Libereckém (oba 57). Tyto oblasti mají rizika úrovně III.

Na druhé straně Karlovarský, Pardubický a Vysočina mají index rizika mezi 72 a 70, který se blíží horní hranici čtvrtého stupně, což je 75. úroveň.

Bližší pohled ukazuje, že počet chovů v Karlovarském kraji je o něco vyšší než 1. Nejhorší regiony jsou Sokolov (1,14 rijálů) a Karlovy Vary (1,06). Vysoké skóre rizika je také způsobeno vysokou pozitivitou testů v regionu.

Rakovnik má v současné době nejvyšší reprodukční číslo (1,54). Kromě toho jsou Sokolov a Karlovy Vary nad hodnotou 1 také provincie Most, Kladno, Lonnie, Svetavi a Hradec Královey.

Havlíčkův Brod má největší počet infikovaných starších lidí na 100 000 obyvatel za posledních 14 dní. Konkrétně se jedná o 1361 lidí na 100 000 obyvatel.

READ  Havlíček: Bary, obchody a služby se pravděpodobně otevřou v listopadu
Written By
More from Arzu

Kdo vládl v Kongresu? Polonahý muž s rohy nebo „holubi“, který obsadil světovou kancelář Pelosi

Washington / Praha FBI ve středu hledá fotky a videa lidí okupujících...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *