19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Síť stanic AS24, Pennsina v České republice integruje eurotrofické karty

Partnerství se zavádí na 90 čerpacích stanicích Benzina a mnoho dalších bude brzy přidáno.


AS24, evropská síť věnovaná odborníkům v oblasti dopravy, oznámila, že Bensina, největší síť čerpacích stanic v České republice, nově přijme jako platební metody karty AS24 a Eurotrophic. Partnerství se zavádí na 90 čerpacích stanicích Benzina a podle tiskové zprávy společnosti bude brzy přidáno několik dalších míst.

Tankování zákazníků AS24 napříč stanicemi Pennsina v České republice může najít WiFi, parkování, občerstvení, toalety a další. AdBlue je nabízen na více než 40 místech a na 4 platformách je mycí zařízení pro nákladní automobily.

Kromě rozšíření pokrytí v České republice ve spojení se sítí čerpacích stanic Benzina společnost AS24 v říjnu tohoto roku oznámila, že otevře novou státní čerpací stanici na dálnici D5 v zemi.

Společnost AS24 byla založena jako živnostník v roce 1988 a nyní je dceřinou společností skupiny TOTAL Group, která se specializuje na prodej pohonných hmot prostřednictvím karet pro profesionály v oblasti dopravy. S více než 900 čerpacími stanicemi AS24 a více než 15 000 partnerskými stanicemi se společnost etablovala jako přední distributor paliva pro nákladní automobily na evropských silnicích.

Související obsah

Diskutujte

READ  Roland Karos: Češka Barbora Kryzhikova vyhrála první French Open | Tenisové novinky