Simona Krinove: Chlubila jsem se fotkami nahoře bez nich

Prázdné, teplé, bezhlavé … jen ve volné přírodě a bez dětí. Dotazy? napsal jsem Simona Krenov Na fotografii v plavkách výše bez ní, kterou zveřejnila na svém profilu Instagram.

Fanoušci modelu okamžitě zahrnovali mnoho chvályhodných komentářů a zvědavých otázek. Kdo vyrobil prsa? Vypadá to naprosto přirozeně. Super postava, zeptejte se následovníka. Krynov odpověděl, že moje prsa se třou o to a co.

A fanoušek poznamenal, že za tímto číslem je mnoho dní a dní, dokonce i ženy a dny, zábavná modelka to přeškrtla a ke své odpovědi přidala emojis.

Simona Krainov nedávno předváděla tuto nahou fotku ze sauny na Instagramu. Prsa však tečou. Model uvedl, že pod jménem plastického chirurga nikdy nebude mít zastánce zdravého života, tvrdé práce a sportu.

10. ledna 2021 v 16:16, archiv pspvek: 11. ledna 2021 v 11:58

Neexistují žádná omezení, dáte si to do hlavy. Když se lovec rozhodne něco udělat, není problém, že to nedokáže. Jsem velmi disciplinovaný a nějak jsem stanovil pravidla, ne pro ostatní, ale pro sebe. Lovec si musí uvědomit, že věci, které chce dát, nejsou partnerovi, ale jemu, Krainov popsal v rozhovoru pro iDNES.cz.

Nejsem rybář, který ráno vstává, jen běhá a jedí salto, a měl jsem sebeovládání. Rád žiju svůj život jako labužník, miluji jídlo, víno, lidi a život tak. Správná rovnováha dodává, že mě baví sport. Pak to držte na lehkosti. Model vysvětlil, že když se podíváte, nemáte pocit, že děláte něco špatně, protože protože jste věděli, že jste něco ztratili nebo něco cvičili, dali jste tělu něco dobrého.

READ  Smutné zprávy. Legenda po smrti, dokončil svůj život skokem ze střechy?
Written By
More from Arzu

Pět nejneočekávanějších her, které mají být vydány v prosinci

1.Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 když: 10....
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *