Seville-Figo 4: 2, Vaclik pomohl Seville zvítězit, pouze Real Madrid remizoval, Barcelona prohrála

Po dvou zápasech se brankář Tomás Václik vrátil do Sevilly ve španělské fotbalové lize a přispěl do 10. kola výhrou 4: 2 nad Celta Vigo. Oslabený Real Madrid, který postrádal sedm hráčů, si neudržel náskok před Villarrealem a musel vyhrát remízu 1: 1. Atletico Madrid prodloužilo svoji vítěznou sérii v lize na pět zápasů díky domácímu vítězství 1: 0 nad Barcelonou, což je nejhorší vstup v roce od roku Sezóna 1991/92.

Sergio PérezA Reuters

Sevilla začala aktivně a po pěti minutách hry postupovala. Vacclika však překonali Iago Aspas a Nolit.

Domácí tým zahájil roli v plánovaném čase prvního semestru, kdy Youssef Nsjri vyrovnal. Hosté už mysleli na okamžik, kdy Sevilla zaznamenala své čtvrté letošní vítězství s úhlednými góly mezi 85. a 87. minutou.

Po dvou minutách hry vedla útočníčka „bílého baletu“ Marianne sezónu díky prvnímu gólu. Bez kapitána Sergia Ramose a nejlepšího střelce Karima Benzemy, který vyhrál poslední čtyři zápasy Realu Madrid, ale hosté zápas nevyhráli. Čtvrt hodinu před koncem brankář Thibaut Courtois minul a následný pokutový kop přeměnil na pátý gól sezóny Gerard Moreno.

Ačkoli Villarreal kontroloval skóre ve druhé polovině, trenér Realu Zinedine Zidane věřil, že jeho tým může získat všechny body. „Zasloužili jsme si hodně kvůli způsobu, jakým jsme hráli, zejména v první polovině. Vadí mi, že máme jen bod poté, co jsme to zkusili.“ Obhájce titulu vyhrál ve všech soutěžích pouze šest z 12 zápasů a je čtvrtý v tabulce.

Al-Riyadi skóroval o tři body gólem belgického záložníka Yannicka Carrasca ze třetí minuty prvního poločasu. Obvinění Diega Simeoneho jsou na druhém místě za San Sebastianem kvůli nejhoršímu výsledku. Barcelona, ​​kterou v létě přijala klubová legenda Ronald Koeman, získala v prvních osmi zápasech pouhých 11 bodů a je desátá. Kromě toho katalánský tým Gerard Pique, který zápas nedokončil, prohrál kvůli zranění kolena.

READ  Babish: Musíme být opatrní, třetí vlnu nezvládneme
Španělská fotbalová liga – 10. kolo:
Levante – Elche 1: 1 (12. Millero – 64. Titi),
Villarreal-Real Madrid 1: 1 (76. Moreno z Pen. – 2. Mariano),
FC Sevilla – Figo 4: 2 (5. Koundé, 45. + 3 En-Nesjrí, 85. Escudero, 87. El Haddadi – 10. Aspas, 36. Nolito),
Atletico Madrid – Barcelona 1: 0 (45. + 3 Carrasco).

Written By
More from Arzu

Záblesk naděje. Soudce Karbalik nezískal bronzovou medaili

Soudce Lukáš Krpálek z České republiky (vlevo) prohrál boj o bronzovou medaili...