Senior belgický trenér: Proti nám se nikdo nemá bát

Flashmail facicA že jo

“Nemyslím si, že proti nám bude mít soupeř, kterého bychom se měli bát. Nejsem zklamán remízou. Každý ze čtyř závodníků má své vlastní síly. V nadcházejících měsících odehrajeme spoustu zápasů a doufám, že ano,” řekl španělský trenér nieuwsblad.be.

Martinez, který na posledních mistrovství světa v Rusku dovedl Belgičany ke třetímu místu, se setkal s českým národním týmem v červnu 2017 v přípravném zápase v Bruselu, který „Red Devils“ vyhráli 2: 1. Michael Kremensek reagoval na zásah Michi Batshuayiho v 29. minutě, Ale po přestávce vstřelil vítězný gól Marouane Fellaini. Podle belgického trenéra se ale Češi od zápasu zlepšili.

Loterie si přála kvalifikovat se pro český tým na mistrovství světa 2022 v Kataru. Hraje za Belgii, Wales, Bělorusko a Estonsko

“Česká republika může být jako tým přirovnávána k Walesu a závisí také na nových talentech. Postoupila mezi elitu v Lize národů a její hráči postupují v Premier League. Opravdu se těším na zápasy s ní. Ale ani Bělorusové, ani Estonci,” řekl Martinez.

Zdá se však, že více zápasí s Walesanem, protože jako hráč a trenér dříve působil v Premier League ve Swansea. Martinez řekl: “Mám mnoho šťastných vzpomínek na léta ve Swansea. Budou to pro mě zajímavé duely, Wells má velmi silný tým.” “Trenér Ryan Giggs pracuje s některými slibnými hráči. Máme jim také co vrátit,” vzpomíná belgický trenér na poslední metricid ve čtvrtfinále Euro 2016, který Welshman vyhrál 3: 1.

Wells se kvalifikoval na mistrovství světa pouze jednou, v roce 1958. Podle Giggsova asistenta trenéra Roba Page je nyní čas uvažovat o účasti na turnaji.

READ  Real Madrid-Monchengladbach 2: 0, Liga mistrů Inter Milán končí! Real zachránil operaci výhrou a Atlético, Gladbach a Bergamo pokračují

Cesta do kasáren vede také ze třetí! Kapitán Derrida dobře ví, jak důležité je vítězství ve skupině Ligy národů

“V posledních zápasech a v posledních letech jsme ukázali, že se náš tým vyvíjí a zlepšuje. Fotbal ve Walesu je na vzestupu, takže můžeme jít na všechny zápasy s jistotou. Očekávání fanoušků je tentokrát mnohem vyšší po postupu do elitní ligy.” Tato stránka je uvedena na webu FIFA.com.

“Nemyslím si, že jsme dostali špatnou skupinu. Samozřejmě Belgie je oblíbená, ale naposledy jsme je porazili na Euro 2016 a neprohráli jsme čtyři zápasy za sebou. Česká republika je také v dobré kondici, vyhrála skupinu Ligy národů a kvalifikovala se na mistrovství Evropy.” Obecně můžeme být se skupinou spokojeni, i když všichni víme, že to bude náročný zápas, “řekl asistent trenéra.

Velšský tým, stejně jako Belgičané a Češi, zvítězili ve skupině Ligy národů, což jim dalo velkou naději na kvalifikaci na mistrovství světa, pokud se ve skupině umístili na třetím místě.

“Počítáme s tímto potenciálem pro možný výlet do kvalifikace, je to pro nás další bonus do budoucna a může to mírně snížit tlak na nás. Chceme však bojovat o vítězství ve skupině, a tedy o přímý postup na turnaj,” dodal Page.

Written By
More from Arzu

Podle Trumpa americké soudy zamítají důkazy o volebních podvodech. Nepřipustí Bidenovo vítězství

Americký prezident Donald Trump připustil, že by bylo obtížné vznést obvinění z...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *