16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

„Sen se splní“: Sadoranski vezme Českou republiku na olympijské hry v Tokiu – olympijská kvalifikace FIBA ​​Victoria, Kanada 2020

VICTORIA (Kanada) – Každý tým v olympijské kvalifikaci je nastaven jako jedna nebo dvě hrdličky, ale Česká republika je možná nejvíce chycená: národní tým, který se od získání nezávislosti nekvalifikoval na olympiádu, zkušený seznam s mnoho let synchronizace a návrat domů Hero a jeho největším dětským snem nebylo hrát v NBA, ale reprezentovat svou zemi na světové scéně.

Vrhněte se v mnoha případech pozdního hraní hry, přesčasů, vítězného bankovního výstřelu a internetově hodného předzápasového propíchnutí zvukových kousnutí a dáma je snadno zakořenitelná.

Česká republika porazila Řecko, aby zvítězila v posledním OQT a kvalifikovala se na nadcházející olympijské hry v Tokiu. Všechna tato témata shrnula jako oslavu a emotivní 4. července.

„Dnes jsme splnili sen našeho národního týmu,“ řekl Tomas Sodoranski, kapitán týmu a Tissot MVP turnaje.

Sodoranski, který se připojil k národnímu týmu v roce 2012, zaznamenal 49 zápasů v modré a bílé barvě, než získal lístek na olympiádu. Ve Viktorii zažil brilantní okamžiky se svými 19 body, 8 asistencemi a 7 doskoky v napínavém vítězství nad Uruguayem a jeho bankovní střelou, která dala pohlaví vedení s 1,8 sekundami v prodloužení v napínavém semifinálovém vítězství nad Kanadou byl oblíbený.

Ale 29letý strážce bodů byl většinou konzistentní. Skončil hru se čtyřmi hrami v průměru 16 bodů, 5,5 doskoku, 5,5 asistence a 1 krádež na zápas. Udělal 82,4 procent ze svých trestných hodů a průměrně 33,1 za 40 minut na zápas.

Se svým týmem dlouho čekali na olympiádu. Patrick Ada, Ontrage Paulvin a Jacob Sirina mají ve svých biodatach také více než 40 zápasů národních týmů. Ostatní čtyři mají nejméně 30 národních klobouků. Tato zkušenost a chemie pomohly. Provedl český rituál sdílení piva společně večer před každou hrou.

„Toto je česká mentalita,“ řekl Sadoronsky. „Sedíme a smějeme se, povídáme si o různých věcech, nestaráme se o hru, pijeme pivo a pak se soustředíme.“

READ  Čtrnáct milionů pokuty české korony a odebrání živnostenského oprávnění? Konečně! - Ochrana zákazníka

Česká basketbalová reprezentace mužů nikdy nehrála na olympijských hrách pod vlastní vlajkou – od rozpadu Československa.

„Znamená to pro nás hodně, jsem velmi hrdý na tým, co dnes udělali,“ řekl Sadoronsky. „Jde o náš tým a naše fanoušky.“

Jedním ze čtyř Čechů, kteří hráli v jeho přední NBA, byl Sadoranski – dalším byl reprezentační hráč John Wesley. Přes tento rozdíl říká, že dosažení olympijských her – nikoli NBA – je jeho nejcennějším úspěchem.

„Jít na olympiádu byl mým největším snem od doby, kdy jsem byl chlapec. Jít do NBA je větší než to,“ řekl. „Jsem velkým fanouškem olympiády. Znamená to, že tam můžeš jít a reprezentovat svou zemi. Ani v mých nejostřejších snech jsem si nedokázal představit, že bych tam šel s basketbalem.“

Česká republika cestuje do Tokia, aby se připojila ke skupině A, do které patří Francie, Írán a Spojené státy – nejvíce zdobený olympijský basketbalový program mužů s 15 zlatými medailemi.

Sadoronsky v Tokiu a ne pro sex. Ale také nejsou ve Victorii.

„V tomto okamžiku jde o zábavu, ale nešli jsme tam jen proto, abychom tam byli. Nechtěli jsme tam jít a fotit se s nimi,“ řekl Sadoranski. „Doufám, že každý chce ukázat, co má.“

FIBA