19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

„Šedý muž“ režíruje zahraniční produkce v Praze

Z autonehod a výbuchu automatických zbraní, které zněly kolem pozdního Brockova Starého Města, by vás jednoduše nenapadlo – jakmile si uvědomíte, že se jedná o vysavače a epické filmové kousky – že Govt viděl recesi ve filmování. .

Je pravda, že letos v létě je počet případů v České republice velmi nízký, ale podnikání je na vzestupu a Netflix využívá uliční prostor po celém městě po 91 dní natáčení filmu „The Grey Man“.

Pouze Stilking, produkční společnost se sídlem v Praze / LA, je na dobré cestě k překonání nebo překonání roku 2019, největšího roku 2019. Mezi nově příchozí patří Marvel Studios / Disney Plus Action „Balkán a zimní voják“, Politický manévr HBO „Oslo“, „Drama holocaustu Lionscat“ The White Bird „, Slavná televizní / Amazonská fantasy detektivní série„ Show “a pracovníci TBS Miracle. “

Další společnosti založené na Proc, jako například Film United, se připojily k Amazonově „Hannah“, britské časové smyčce „Extinction“, 3. sezóna, a byly zaznamenány v animované beletristické sérii PFX PFX Netflix „Magic: The Catering“.

Jay Rowe, senior viceprezident HBO pro plánování produktů a pobídky; Obrázek. “

David Minkowski, vedoucí výroby ve Stillingu, říká, že mezinárodní produkce v Praze byla na jaře 2020 skutečně uzavřena nástupem vládní epidemie.

“Kromě této recese jsme byli opravdu neúprosní,” říká a chválí místní úřady za to, že dávají větší hodnotu rychle se rozvíjejícímu filmovému průmyslu a udělují příchozí hercům a skupinám výjimky ze zákazu cestování. Obranná opatření.

S velkým rozpočtem Netflixu hvězdný thriller „Šedý muž“ přivedl asi 200 týmů ze Spojených států, aby zaplnil armádu 450 najatých na místě, takže stálý přísun talentů nebyl malým faktorem produktivity.

Herci a štáb “Šedého muže” Anthony a Joe Russoovi, převzato z románu Marka Grannyho, se rozhodli jít do pražských systémů původního špionážního a špionážního příběhu nepoctivého agenta CIA (Ryana Goslinga), který byl pronásledován po celé Evropě. Asia jeho rivalem (Chris Evans), který střílel téměř úplně mimo místo. Ve filmu dále hrají Ana de Armas, Reggie-Jean Page, Billy Bob Thornton a Alfre Woodard.

READ  Keltské působení ve společnosti Postegoglo probíhá v České republice

Výkonný producent projektu Patrick Neuval popisuje české prostory jako „dechberoucí co do velikosti, rozsahu a designu“ a schopnosti týmu byly vynikající.

Představitelé Brock Transit a radnice také souhlasili s nákladnou produkcí Netflixu, úsilím 200 milionů dolarů a reakcí Streameru na držitele dluhopisů – věří, že překoná historický zlatý důl.

Minkowski vysvětluje bezprecedentní časy boomu a říká, že recese pozdních projektů v loňském roce byla hlavním faktorem, kromě globálního nárůstu produkce, který měl podpořit růst a rozšiřování streamovacích webů.

Co ale konkrétně Brockovým střelcům pomohlo, byl fakt, že „měli jsme neuvěřitelnou podporu vlády. Velmi rychle pracovali na tom, jak operovat a dostat lidi dovnitř navzdory zákazu EU.

To je štěstí, protože dodává: „Věci o našem odvětví nemůžeme zastavit. I když jsou divadla zavřená, stále máte obrazovky. Zjistíme, jak jednat v nepředstavitelné situaci. Náš průmysl jako celek přišel na to, jak vytvořit bezpečné pracoviště a vytvářet naše filmy.

Díky velkovýrobě je čas na sběr výhonků v České republice perfektní, protože pravidelní letní turisté v Praze se ještě nevrátili a schopnosti týmu jsou k dispozici kvůli propouštění v jiných průmyslových odvětvích v minulosti. Rok.

Zvláště nezaměstnaní hoteliéři byli přínosem pro fotografování, říká Minkowski, takže mohli najít vše, co potřebují pro výrobu.

Místní producenti říkají, že velké množství projektů odráží nové schopnosti, a poznamenává, že jejich týmová základna a talentovaná skupina se stále rozšiřuje.

Mnozí v klasické české tradici viděli vlnu příchozích projektů s mumláním a schvalováním výhod. S jediným velkým pražským ateliérem je stále obtížnější najít více prostoru pro historické berndovské domácí nízkorozpočtové produkce, založené v roce 1931.

Ve skutečnosti, zatímco Maďarsko nabízí mnoho velkých, nových studií, není divu, že nyní mnoho pražských výhonků vyráží do ulic – a pozoruhodný barokní klášter v Toksani býval v atmosféře HBO blízkých pozoruhodných míst, jako je Casina a hrady Topris.

READ  Vozidla Apple Maps začínají v České republice shromažďovat snímky „rozhlížejte se“

Velké nové studio „by bylo ideální pro Prahu,“ říká Minkowski a kol.

Když v červenci viděli zácpy a odklony tramvají na natáčení hlavních akčních scén, někteří v Praze si položili otázku, proč by západní studia měla dominovat tomuto odvětví.

Ale český producent Pavel Stranot, který pracuje v týmu audiovizuálního producenta Assina, radí s trpělivostí a prozíravostí.

Argumentuje tím, že velké příchozí projekty stojí za bolest hlavy, ale tvrdí, že místní obyvatelé budou mít větší prospěch, pokud budou zahraniční produkty předávány nižšímu počtu místních školitelů.

„Týmové školení by mělo být součástí daňové úlevy – průmysl z toho bude mít první prospěch.“

Pavlina Chipkova, ředitelka České filmové komise, uvedla, že 20% hotovostní sleva na projekty natočené v České republice je úspěšným příběhem, přičemž v poslední době bylo celkem 55 milionů dolarů.

Stranad říká, že město nyní naléhavě potřebovalo specializovanou filmovou kancelář, která by usnadnila přístup a přístup do slavného krásného a rozmanitého prostředí města.

“Musí existovat někdo, kdo se specializuje na filmový průmysl a který může ve městě pracovat na politické úrovni,” říká.

Česká filmová komise je hlavním kontaktním místem pro dotazy ze zahraničí, ale Zipkova nyní souhlasí s přidáním filmové kanceláře do infrastruktury.