16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Schick vstřelil nejdelší gól a v českém Euro 2020 porazil Skotsko

Glasgow, Skotsko (AP) – Patrick Schick v pondělí vstřelil oba góly České republiky 2: 0

GLASGOW, Skotsko (AP) – Patrick Schick vstřelil na ME dva góly setové republiky 2: 0 proti Skotsku.

O jeho druhém cíli se bude hovořit v příštích letech.

Skotsko ztratilo držení míče, když byla blokována střela směrem k české bráně a míč spadl na šiku. Když se Bayer Leverkusen díval dopředu, soupeřský brankář David Marshall postupoval směrem k bráně a poté zasáhl dlouhou, curlingovou střelu z jeho čáry.

Marshall pronásledoval, ale viděl jen míč směrem k bráně, než se nakonec zapletl do sítě.

„Podíval jsem se na (brankáře), abych zjistil, kde stojí, byl tak vysoko,“ řekl Schick. „Znovu jsem to zkontroloval a zastřelil.“

UEFA uvedla, že to byla nejdelší vzdálenost k brance v soutěži na 49,7 metru. Předchozí rekord 38,6 metru přinesl německý záložník Torsten Fringe na Euro 2004.

Schick se dříve v 42. minutě ujal vedení silnou hlavičkou poté, co se spojil mezi dvěma skotskými obránci. Jedná se o skvělý povrch, který vycházel ze stejně zvláštního kříže Vladimíra Kaufela napravo.

Španělsko 0, Švédsko 0

Sevilla, Španělsko (AP) – Příležitosti přišly, ale Španělsko ani Švédsko nejsou vyrovnané 0: 0.

Španělsko dominovalo a po většinu zápasu udržovalo tlak na opačné straně, ale Švédové měli lepší šance na skórování.

Alexander Isaac, který hraje za španělský klub Real Sociedad, vystřelil zevnitř tyčky poté, co před brankovou čarou otočil španělského obránce Marcose Lorendeho.

Na začátku druhé poloviny dostal svou cestu do prostoru Marcus Berg, ale jeho střela minula.

Alsaro Morata dostal nejlepší šanci Španělska jen několik minut před Isaacem, ale jeho střela selhala pouze u brankáře Robina Olsona. Olsson také zachránil titul z blízka, když v 90. minutě vystřídal Gerarda Morena.

READ  Fotbal: Infekční sen je splněným snem českého brankáře

Španělsko se tlačilo do posledního, ale vyslovilo to špatně.

Slovensko 2, Polsko 1

S.D. PETERSBURG, Rusko (AP) – Obránce Slovenska Milan Screener zastavil Roberta Lewandowského v zasažení jedním koncem a poté ukázal světovému hráči roku, jak to udělat na druhém.

Screenier zdůraznil svůj rostoucí význam pro svůj národní tým a hrál klíčovou roli na obou koncích pole a vstřelil vítězný gól při slovenském vítězství 2: 1 nad Polskem.

Lewandowski vydržel další těžký zápas ve velkém fotbalovém zápase, což pomohlo zabránit nekompromisnímu scénáři útočníka Bayernu Mnichov. Lewandowski neměl jasnou šanci a nyní má na kontě pouze dva góly ve 12 vystoupeních na mistrovství světa nebo na mistrovství Evropy.

V 69. minutě střed znovu prokázal, že je vidět oko na branku, jeho střelou z 15 metrů do sítě propíchnutím špičky a pádem míče do rohu.

To je špatný den pro další skvělé hráče v Polsku.

Wojciech Schkesny se stal prvním brankářem, který dal na turnaji gól sám, i když byl naprosto nevinný. V 18. minutě měl brankář Juventusu smůlu, když minul střelu slovenského křídla Roberta Macka, když se míč odrazil od jeho boku a do zadní části sítě.

Carol Linetti ospravedlnil svou volbu nad Jacobem Moderou ve středním středu pole a ve druhé polovině vyrovnal pro Polsko půl sekundy.