16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Sasol prodává českému podnikání 95 milionů dolarů

Sasol prodává českému podnikání 95 milionů dolarů

Jihoafrický petrochemický průmysl Sasol souhlasil s prodejem svého podnikání s kyanidem sodným české službě …

Jihoafrický petrochemický průmysl Sosol souhlasil s prodejem svého podnikání s kyanidem sodným české chemické společnosti za 95 milionů dolarů.

Česká chemická společnost Traslovka Doporučeno Dentiny Pro právní poradenství při jeho nákupu Johannesburgská burzaUvedené SasolObchod s kyanidem sodným.

Očekává se, že transakce bude uzavřena v první polovině příštího roku na základě souhlasu Komise pro hospodářskou soutěž a Jihoafrické rezervní banky a dalších formálních podmínek uzavření.

Akvizice společnosti Troslovka je významnou investicí pro Jižní Afriku a tvoří součást plánu rozvoje společnosti Troslovka. Společnost již působí v České republice, Jižní Africe, Austrálii, na Novém Zélandu a v Indii.

Troslovka plánuje vložit dalších 50 milionů dolarů na modernizaci továrny, která bude získána za podmínek transakce, aby mohla nyní vyrábět zboží dovážené do Jižní Afriky. V tomto procesu Troslovka zajistí, aby byly během modernizace továrny splněny mezinárodní environmentální standardy.

„Sasol učinil pokrok v rychlém přezkoumání podnikání, aby zvážil, jak se může efektivně udržet v prostředí nízkých cen ropy,“ vysvětlil ve svém prohlášení Fleetwood Kropler, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Sasol. Dodal: „V souladu s tímto přístupem prokázal rozšířený proces likvidace aktiv velký zájem o mnoho aktiv navzdory nejistotě makroprostředí.“

Po ukončení transakce bude mít Troslovka plnou kontrolu nad obchodem s kyanidy v Sasolu. Plánuje zavést nové technologie a zajistit stabilní a stabilní dodávky kyanidu do těžebního sektoru.

Poradní výbor Dentons byl veden partnery Petr Zákoucký A Brandon Irsikler„V Praze a v Johannesburgu. Podporoval je spojenec se sídlem v Johannesburgu Vanessa Jacqueline-Levine A Alishka Singh A senior partner Robert Barring„Stejně jako partner Jiří Tomola A starší spolupracovníci Ivo Hartman, Lucy Kubaniova A Adam Perovský V Praze.

READ  Třída knedlíků učí, jak se připravují české hody

Djokovič popsal dohodu jako „další milník“ v Traslovkově cestě.

PricewaterhouseCoopers Působil jako přední konzultant a finanční poradce společnosti Troslovka pro akvizice a smlouvy.

Velká Británie těžební společnost Kabanga nikl Rada Clyde & Co. Ve smlouvě Spolu s tanzanskou vládou, která v únoru tohoto roku vyvinula největší systém ukládání niklu na světě.


Sasol prodává českému podnikání 95 milionů dolarů