19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Růst české průmyslové produkce v červnu zpomaluje

Regionální dnes

Úterý 10. srpna 2021, 10:00

Průmyslová výroba v České republice rostla pomalejším tempem a stavební produkce v červnu rostla, ukázala v pátek data Českého statistického úřadu (ČSÚ) sídlícího v Prog.

Po květnovém růstu průmyslové výroby o 25,3% vzrostl pracovní den v červnu meziročně o 11,4%. Produkce v červnu vzrostla meziročně o 13,1% a těžba a těžba o 11,5%.

Mezitím elektřina, plyn, pára a klimatizace klesly o 5,1%. Průmyslová produkce v červnu po očištění o sezónu rostla na měsíční úrovni o 1%. Nové objednávky v průmyslu se v červnu meziročně zvýšily o 22,8%. Stavební produkce v upravený pracovní den v červnu vzrostla o 7,9%. Na sezónně očištěné bázi zůstala stavební produkce v červnu beze změny.

Podpořte budapešťský obchodní deník

Udělat časopis hodný jména je drahá záležitost. 27 let vám obchodní zprávy ve spolupráci s vydavateli, redaktory a reportéry Budapest Business Journal poskytovaly spolehlivé informace, pravdu, přesnost a beze strachu a laskavosti.

Novinové společnosti po celém světě bojovaly s hledáním obchodního modelu, který by jim umožňoval nadále vynikat, aniž by byl ohrožen jejich výkon. V poslední době někteří lidé testovali myšlenku zapojení svých nejdůležitějších partnerů, svých čtenářů.

Stejnou příležitost chceme nabídnout i našim čtenářům. Zveme vás, abyste nám pomohli zajistit kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Stiskněte naše tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, jak často a jak často nám budete své příspěvky posílat.

READ  Čtyřicet let od otevření prvního úseku hlavní české dálnice