16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Rozpory, volby, předpovědi UEFA Euro 2020: Fotbalový expert odhaluje největší výzvu pro Chorvatsko a Českou republiku

Chorvatsko bude bojovat o svou konkurenční kariéru, když v pátek nastoupí proti České republice v zápase skupinové fáze evropského šampionátu UEFA 2020 v Glasgow. Jedna ztráta, druhé místo na mistrovství světa v roce 2018, vyloučí Chorvatsko z Euro 2020, které bylo kvůli epidemii odloženo téměř na rok. Chorvatsko ve svém úvodním zápase podlehlo Anglii 1: 0, a přestože z tohoto běhu Světového poháru vynechal některé významné oblasti, zůstává pro 2020 EUR nebezpečným týmem. Na Českou republiku zapůsobilo vítězství nad Skotskem 2: 0 a útočník Patrick Schick se ukázal jako jeden z nejlepších hráčů turnaje.

Výkop je nastaven na poledne ET. Chorvatsko +118 je favoritem (100 $ na výhru 118 $) v nejnovějších kurzech Chorvatsko vs. Česká republika z knihy William Hill Sports a celkový cíl je nad 2,5. Před uzavřením zkoušek Česká republika versus Chorvatsko nebo předpovědi eura 2020, Musíte vidět, co říká evropský fotbalista Martin Green.

Poté, co pracoval mnoho let ve sportovním sázení, se Green stal profesionálním sportovním spisovatelem a handicaperem. Od té doby byly jeho evropské fotbalové volby na místě. Green od sezóny 2017-18 vydělal téměř 19 000 $ pro 100 dolarů. Má také vynikající Euro 2020, přičemž jeho tipy vydělávají více než 500 $ za sázku 100 sázejících do středy. Na pulzu hry po celém světě je zelený prst.

Nyní Green hledal hlouběji do Chorvatska a České republiky. Můžete přejít na Sportsline a podívat se na jeho odborné výběry. Závodní linie a trendy pro Českou republiku a Chorvatsko jsou zde:

  • Chorvatsko vs. Česká republika Distribuce: Chorvatsko -0,5 (+110)
  • Chorvatsko vs Česká republika Over-Under: 2,5 gólu (více než +130, méně než 160)
  • Chorvatsko vs. Česká republika Hotovostní daň: Chorvatsko +118, Česká republika +255, Remíza +220
  • Chorvatsko: Ivan Perisic má ve své 10leté národní reprezentační kariéře 28 gólů a 18 asistencí.
  • Česká republika: Patrick Schick vstřelil 12 gólů v 25 mezinárodních vystoupeních (19 startů).
READ  Celkový holandský kolaps: Bezhlavé Nizozemsko poražené podle pohlaví Euro 2020

Proč byste měli podporovat Chorvatsko

Za posledních 10 podobných zápasů (6-0-4) Chorvaté neprohráli ani druhý zápas velkého zápasu. Jsou na 16. místě ve světovém žebříčku FIFA a 40. v České republice. Jsou výhodné v kurzech Euro 2020, protože jsou velmi talentovaným týmem. Kapitán Luca Modric je jedním z nejlepších záložníků na světě a má instinkty, aby se vyrovnal některým hráčům. Vítěz Ballon d’Or z roku 2018 dává svým spoluhráčům hrát. Dokončil více než sedm postupových přihrávek na zápas a během 90 minut provedl tři střely přes La Liga, který zvítězil v Realu Madrid.

Modric je jedním z nejlepších záložníků na světě, spolu s Madiem Kovacicem (Chelsea) a Marceloem Prosovicem (Inter Milán). Ante Rebic a Ivan Perisic jsou silní útočníci pod křídly, takže mají mnoho možností. A.C. Repic má 11 gólů s Milánem a Perisic má čtyři góly a čtyři asistence v 11 zápasech Chorvatska. Bruno Petkovic, který měl v minulé sezóně v Dynamu Záhřeb 14 gólů, dal v roce 2021 čtyři branky a ve svých 10 zápasech dal čtyři branky. Oba týmy se setkaly jen třikrát, ale Chorvatsko proti České republice neporazilo (2-0-1).

Proč byste měli podporovat Českou republiku

V úvodním zápase proti Skotsku byl Schick týmem ničícím muže, který zaznamenal, co mohlo být cílem zápasu, aby se změnilo vítězství. Bayern Leverkusen (25) měl v roce 2021 devět gólů za 20 startů a sedm z devíti vystoupení za národní tým. Potřebuje najít vstupenky proti Chorvatsku, které má v posledních 15 hrách dvě čisté konta.

Tomáš Soosek, který v anglické Premier League nastřílel 10 gólů s West Ham United, je také nejlepším záložníkem v oblasti sexu. Obránce Vladimir Kufal měl s sebou sedm asistencí, aby pomohl Hammers skončit na šestém místě. Osmnáctiletý Adam Halosek, který v 19 zápasech nastřílel 15 gólů se Spartou Brock, by mohl sexu potěšit, což by ho mohlo dostat z lavičky. Češi, kteří v březnu hráli světovou jedničku v Belgii 1: 1, budou vedeni k postupu do vyřazovací fáze, než budou příští týden čelit Anglii.

READ  Česká republika vyhrála mistrovství Evropy v hurikánu |

Jak udělat zkoušky Chorvatsko vs Česká republika Euro 2020

Zelení se vážně podívali na zápas Chorvatsko vs. Česká republika. Přiklání se k celkovému cíli (2,5) a má dvě silné vynikající výzvy, z nichž jedna je významná plusová výplata. Sdílí tyto volby pouze na sportovní linii.

Kdo vyhrál zápas Euro 2020 proti Chorvatsku a České republice? Kde je veškerá sázková hodnota? Navštivte Sportsline hned teď a podívejte se na nejlepší výzvy pro soutěž Euro 2020 v České republice a Chorvatsku„To vše od evropského fotbalového experta, který v sezóně 2017-18 vydělal téměř 100 000 $ na 100 $ závodníků.