Real Madrid-Monchengladbach 2: 0, Liga mistrů Inter Milán končí! Real zachránil operaci výhrou a Atlético, Gladbach a Bergamo pokračují

Antonio CalaniA ČTK / AP

Zápas byl v úterý přerušen na stadionu Prince’s Park v Paříži asi po 13 minutách poté, co asistent rozhodčího rasově urazil asistenta tureckého týmu. Hráči Basaksehiru odešli do šaten na protest a získali podporu od místních fotbalistů. Zápas byl odložen na dnešek a incidentem se začala zabývat UEFA.

Na začátku zápasu skupiny H poklekl na protest proti rasismu hráči obou týmů a nově pověření rozhodčí Makkelie, Diks a Boniek, kteří nahradili původní římské trio. Antirasistické transparenty a podpora slavného Basaksehirova pobočníka byly také zavěšeny v prázdných stáncích.

František Straka a Ivo Ulich o rasovém incidentu v Paříži

O2 TV Sport

Pak se zápas otočil z jedné strany. Neymar loni zvítězil ve finále hattrickem v Lize mistrů a pouze Cristiano Ronaldo a Messi měli v soutěži po osmi více než tři góly. Lewandowski, Gomez, Filippo Inzaghi a Louise Adriano mají také trojnásobná tria.

Hanba, skandál, hanba! Bude případ v Paříži zlomovým bodem v boji proti rasismu ve fotbale?

Mbappe a Paris Saint se postarali o dva zbývající góly hostitelů, kteří si byli jistí posledních 16 před koncem. Pouze Germain skóroval dvakrát za rekordem klubu, což je výhra tříletého hráče 7: 1 nad Celticem v pohárech. Díky vítězství šli Pařížané do play-off z prvního místa a druhým byl Lipsko.

Real Madrid si zajistil místo v 16. kole výhrou 2: 0 nad Moenchengladbachem, který si ho zajistil dvěma góly v první polovině od Benzemy. Bílý balet postoupil do kvalifikace z prvního místa v tabulce a vylepšil svůj rekord, když se dostal do eliminační fáze i během 25. účasti v Lize mistrů UEFA.

Karim Benzema z Realu Madrid se raduje z gólu proti Monchengladbachu.

READ  Opravy tratí budou pokračovat poblíž Hlubuky, kde se vykolejil rychlík, až do úterý

Sergio PérezA Reuters

Navzdory prohře mohl Moenchengladbach také oslavovat, protože ve druhé skupině je druhý za Realem Madrid se ztrátou dvou bodů. Ačkoli německý tým měl stejný počet bodů jako Doněck, který dnes remizoval 0: 0 s Interem Milán, posunul se do kvalifikace s lepší bilancí než vzájemné zápasy se Šachtarem.

Bergamo porazilo Ajax 1: 0 v přímém boji o postup. Záložník Gravenberg mu usnadnil nástup na místo v 79. minutě poté, co dostal druhou žlutou kartu. Morell poté pět minut před koncem uspořádal vítězství hostů a Atalanta postoupila do play-off během svého druhého vystoupení v Lize mistrů. Doprovodila vítěze skupiny Liverpool do vyřazovacího kola.

Fotbalista Ajaxu Anthony byl po vyřazení z Ligy mistrů UEFA zklamán.

Piroška z drakaA Reuters

Atletico Madrid také dokázalo dosáhnout přímého duelu, aby se kvalifikovalo do 16. kola, a v Salcburku díky zásahům Hermose a Carrasca zvítězilo 2: 0. Domácí tým utrpěl špatný zápas, protože Berisha ve druhé minutě trefil břevno a Moebo také v 78. minutě skóroval 0: 1.

16. kolo se bude hrát 14. prosince a první zápasy se budou hrát 16. února.

Šesté kolo základních skupin Ligy mistrů UEFA:
Skupina A:
Bayern Mnichov – Lokomotiv Moskva 2: 0 (0: 0)
Góly: 63. Soul, 80. Chobuo-Moting. Rozhodčí: Schärer – De Almeida, Erni (všichni Švýcaři) – Irrati (It.).
Salzburg-Atletico Madrid 0: 2 (0: 1)
Góly: 39. Hermoso, 86. Carrasco. Rozhodčí: Taylor-Biswick, N. Atwell (vše v angličtině).
Skupina B:
Inter Milán – Šachtar Doněck 0: 0
Rozhodčí: Vinči – Klančnik, Kovačič (všichni Slovin.) – Gil (Pol.).
Real Madrid – Moenchengladbach 2-0 (2: 0)
Góly: 9 a 32 Benzema. Rozhodčí: Kuipers – Van Roeckel, Zinstra – Van Boeckel (všichni Neese).
Skupina C:
Olympiacos Pireus – Porto 0: 2 (0: 1)
Góly: 10. Ottavio Z, s pokutovým kopem. , 77. Uribe. Rozhodčí: Brish – Porsche. Loeb – Fritz (celé Německo). ČK: 79. Semedo (Olympiacos).
Manchester City-Olympique de Marseille 3: 0 (0: 0)
Góly: 48. Torres, 77. Aguero, 90. šterlinků. Rozhodčí: Miller-Esoy, Komorkoglu (all-stage) -Stegemann (Německo).
Skupina D:
Ajax Amsterdam – Bergamo 0: 1 (0: 0)
Cíl: 85. Morell. Rozhodčí: Del Siro-Yuste, Alonso-Marínez (všichni v září). Červený kříž: 79. Gravenberch (Ajax).
Midgeland-Liverpool 1: 1 (0: 1)
Góly: 62. Scholes – podle. – 1. Salah. Rozhodčí: Letaksir-Rahmoni, Greingor-Turpin (všichni otcové).
Skupina H:
Paris Saint-Germain – Basaksehir 5: 1 (3: 0)
Góly: 21, 38., 50. Neymar, 42. Z pera. A. 62. Mbappe – 57. Tobal. Rozhodčí: Makkelie – Diks (oba Niz.), Boniek (Pol.) – Di Bello (Itálie).
READ  Rezervace přístřeší pro všechny jsou ponechány z prvního patra ulice Babi | Domovská stránka

Written By
More from Arzu

Havlíček v neděli navrhne vládě zrušit zákaz prodeje

Aktualizace: 18.11.2020 18:23 Vydáno: 18.11.2020, 15:57 PRAHA – Místopředseda vlády a ministr...