První vakcína se mohla dostat do České republiky mezi svatými. Bude zřízeno 200 vakcinačních center a bude provedena řada domácích operací

Praha Ve zdravotnických zařízeních bude přibližně 200 očkovacích center COVID-19. Na operace bude použito přibližně 5 000 LBP. První vakcína se mohla dostat ke svatým. Novinám to řekl ministr zdravotnictví Jan Platen (za ANO).


Podle opozice nebo guvernéra není strategie očkování dostatečně podrobná a vůbec neodpovídá na žádné otázky. Prvních tisíc prázdných per v Evropské unii by mohlo být v R na konci tohoto roku a dalších 250 000 v lednu.

Podle společnosti Pfizer musí být Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválena 21. prosince. Evropská komise je schválí do dvou dnů a opice bude distribuovat od 24. prosince. Pokud k tomu dojde, první dva projdou mezi vnitřními světly. Řekl, že pouta budou okamžitá.

Podle Blatnha mohli být raní lidé mezi svatými svázáni. Asi 10 000 dveří. První, kdo se zúčastní, budou zdravotníci v nemocnicích, kteří se starají o pacienty s covid-19 ve stavu vnm. V Praze budou první očkování proti covid-19 provedena ve Fakultní nemocnici Motul a Všeobecné fakultní nemocnici. Okovy půjdou od první dodávky do všech regionů.

V prvním čtvrtletí ministerstvo uvedlo, že by mohlo jít o vakcínu pro téměř 1 milion lidí. Existuje více než 2,3 milionu starších lidí, kteří budou mezi prvními pouty sester a mladých dospělých s chronickými nemocemi. Podle Blatna bude létat zásilky od farmaceutických společností, které jej vyrábějí. Celkově si objednám vakcínu pro 6,9 milionu lidí. Asi 40% populace, 20% není rozhodnuto.


READ  Očkování Vakcína 19 - Bude zdarma pro všechny občany. Blatn požaduje širokou účast - T24 - Česká televize
Written By
More from Arzu

Million Moments organizuje 16. listopadu online demonstraci

Aktualizace: 07.11.2020 13:09 Vydáno: 06.11.2020, 10:06 Praha – Demonstrace bude v pondělí...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *