19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Profil trenérů z týmů skupiny D Anglie, Chorvatska, Skotska a České republiky

Skupina D UEFA Euro 2020 zahrnuje Spojené království, Chorvatsko, Skotsko a Českou republiku. Šest zápasů skupiny se bude hrát v Londýně a Glasgow. Jasní favorité Anglie z roku 1988 na postup s Chorvatskem, Skotskem a Českou republikou z této skupiny mají stejnou šanci na kvalifikaci na druhé místo. Skončit třetí by však bylo také výhodné, protože první čtyři týmy v první trojce se kvalifikují do vyřazovací fáze. Naposledy Portugalsko zvedlo trofej a obsadilo třetí místo ve své skupině.

Před začátkem turnaje jsou zde profily trenérů čtyř týmů:

Anglie: Gareth Southgate

Mezi jeho čtyři hlavní hráčské turnaje patří Euro ’96 a populární semifinálový trest proti Německu. Jako manažer změnil náladu v Anglii a vedl tým do semifinále mistrovství světa 2018.

Pod South Gate vyhrála Anglie 18 ze svých 24 domácích zápasů. Anglie vyhrála svůj jediný hlavní titul, mistrovství světa 1966 na domácí půdě, a dostala se do semifinále mistrovství Evropy 1996 v Anglii se ztrátou trestu.

Southgate hovoří o výhodách svého týmu v parku St George, anglickém hedvábném národním fotbalovém centru.

Chorvatsko: Slotko Talik

Talik, bývalý záložník, který nikdy nereprezentoval svou zemi, se v roce 2017 ujal vedení Ande ačić a vedl tým do finále mistrovství světa 2018. Talik je vzácný evropský trenér, který se proslavil na Středním východě. Bývalý záložník Talik al-Hilal, který svou zemi nikdy nereprezentoval, trénoval saudskoarabského korunního prince k trofeji a poté se s al-Ain dostal do finále asijské Ligy mistrů. Dever ுக Juker, prezident Chorvatského fotbalového svazu, uznal, že to byla hazard, která si najala Dolly v roce 2017. Hazardní hry však skončily okamžitě, když Talik přivedl Chorvatsko do finále mistrovství světa v roce 2018. Kopírování úspěchu roku 2018 by bylo úžasné.

Skotsko: Steve Clark

Bývalý hráč Chelsea zahájil svou trenérskou kariéru v roce 1998 v Newcastlu jako asistent Rudda Gullita v United. Po plodném působení v Kilmarnocku zamířil v květnu 2019 do Skotska. Skoti nikdy nejsou blízko návratu k mistrovství světa. Pokud jde o mistrovství Evropy, v blízkosti se vyskytly chyby, když se pokoušely kvalifikovat na turnaj v letech 2000, 2004 a 2008.

Alex Ferguson, trenér Manchesteru United, který přivedl Skotsko na mistrovství světa v roce 1986, o Clarkovi řekl: „Steve na mě udělal dojem, že je nepodporný.“ Dollish v Liverpoolu. „Je složený, je tichý, myslím, že ho to posílá do týmu,“ řekl Ferguson. „Žádná panika.“

Česká republika: Jaroslav ilhavý

Tento 59letý hráč drží rekord v počtu nejvýznamnějších českých vystoupení (465), když v září 2018 získal dva tituly trenéra a poté převzal vládu nad českým režimem.

Shilhaw, bývalý hráč, byl asistentem trenéra Karla Brucknera od 2002-08, v době, kdy byli Češi známí svým volně plynulým útočným fotbalem, který pomohl týmu dostat se do semifinále na Euro 2004.

Na rozdíl od Brucknera nemá Shilha minulé hvězdy jako Rosicrucian, Powell Netwood nebo Karel Borroke, ale stále má hráče, kteří mohou něco změnit. Hlavním rysem jeho týmu je Slavia Brock, kterou tvoří bývalí i současní hráči a kteří v posledních třech letech dvakrát vyhráli třetí český ligový titul a dvakrát postoupili do čtvrtfinále Evropské ligy.

V roce 2016 tehdejší trenér České republiky Pavel Virba nevzal útočníka Patricka Schicka do Francie, protože ve věku 20 let vypadal příliš mladý a nezkušený. Liverpool, Lipsko, Dortmund a A.C. Je nepravděpodobné, že by Shilhave udělal stejnou chybu v případě Joska, který přitahoval zájem o Milán.

Zde si přečtěte všechny nejnovější zprávy, nejnovější zprávy a zprávy o koronovém viru

READ  V Českém muzeu se otevírá výstava chrámových fotografií | Zprávy