Přestal jsem se smát, říká Bartlova o nádoru tlustého střeva

Martina Bartlová (2015)
| Fotografie: HermenePress

Kvůli koronaviru zpěvačka zrušila večírky s echomorem a chtěla se věnovat pořádání věcí po celém domě. Navíc konečně chtěla navštívit lékaře s bolestmi v bederní páteři.

„Můj přítel uspořádal prohlídku a já jsem si myslel, že to bude jednou nebo dvakrát vyřešeno. Bylo provedeno MRI a Dr. Folin volal: Vraťte se hodně, slečno Bartlova, ale možná máme větší problém !!! Našli jsme nádor v tlustém střevě !!! ku * va … !!!, ”napsal zpěvák na Instagram.

Prošla řadou kontrol a podle ní ji lékaři neviděli úplně růžovou. Místo toho ji počítali do nejhoršího a ona musela jít na první zákrok, po kterém měla být hned povolena domů.

„Nebyli ponecháni. Kromě nádoru bylo nalezeno mnoho polypů. Musel jsem zrušit besedu s echomorem a přestal jsem se smát. Genetika byla jedním z nejdůležitějších testů. Pokud by to bylo dědičné, všechno by se muselo vypořádat drasticky. Nejhorší je. Mohla to dostat i moje rodina. Naštěstí to dopadlo opravdu dobře. Ach, “pokračovala Bartlova.

Po několika dalších kontrolách tkáně čekaly a v polovině srpna lékař zavolal zpěvákovi a prohlásil, že paušál není maligní. Naplánovali operaci a jednu podstoupili na konci září.

“Bylo mi však řečeno, že jsem přišla do 5 minut. Po roce jsme se potýkali s horší volbou a pravděpodobně bych nežila do 50 let,” dodala s poděkováním lékařům a sestrám a dodala požadavek, aby lidé nepodceňovali význam prevence a testování.

30. prosince 2020 11:13, archivovaný příspěvek: 30. prosince 2020 ve 13:00

READ  Lydice se na sjezdovkách daří dobře. Závod byl poznamenán děsivým pádem
Written By
More from Arzu

Opravy tratí budou pokračovat poblíž Hlubuky, kde se vykolejil rychlík, až do úterý

Po dálnici cestovalo 29 lidí a podle policie nebyl nikdo zraněn. Vlaková...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *