Předseda parlamentu Vondráček je nakažen koronaviry

„Vždy jsem byl pozitivní a teď mám o tom papír.“ Průběh onemocnění je naštěstí mírný. Postarejte se o sebe, napsal na sociální síti.

“Mám cyklus téměř bez příznaků. Podle průzkumu hygieny nehrozí nikomu z mých kolegů karanténa,” napsal Vondráček SMS zprávě pro Novinku.

“Mám cyklus téměř bez příznaků. Podle průzkumu hygieny nehrozí nikomu z mých kolegů karanténa,” napsal Vondráček SMS zprávě pro Novinku.

Vždy jsem byl pozitivní a nyní mám k tomu list … Naštěstí je průběh nemoci mírný. opatruj se!!!

Předseda parlamentu se ve středu zasedání nezúčastní, protože poslanci schválí rozpočet na rok 2021, jehož forma dosud nebyla dohodnuta.

Vondráček je také zdaleka nejvyšším ústavním faktorem, ve kterém se projevila nákaza. Nad ním jsou pouze předseda Miloš Zeman a předseda Senátu Miloš Westerl (ODS), kteří byli před časem odvoláni.

Koronaviry byli v minulosti infikováni ministrem vnitra Janem Hamachikem (ČSSD), ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem (ČSSD) a ministryní pro regionální rozvoj Clarou Dostalovou (za ANO).

Mezi poslanci byla pozitivně Karla Shlekhova (ano). Covid zadržel také náměstka pražského primátora Petera Hlubka بيتر czyka, hlavní odborníčku na zdraví Yarmelu Rachovou nebo vedoucího Ústavu pro zdravotnické informace a statistiku Ladislava Duška.

READ  Procento pozitivních testů se zvyšuje, každou vteřinu to bylo pozitivní
Written By
More from Arzu

Kdo může vše zaočkovat? Primula řekla, že odpovědní by to neměli být

Od 18. ledna bude sál Jana Caspara přeměněn na zdravotnické zařízení. Model...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *