22 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Přátelské zaokrouhlování: Španělsko a Portugalsko se zastavily, protože Alvarovi Moratovi bylo odepřeno pozdní vítězství | Fotbalové novinky

V pátek Španělsko a Portugalsko remizovaly 0: 0, protože obě strany pokračovaly v přípravách na letošní evropské mistrovství.

Před zápasem bylo oznámeno, že obě země vyvinou společné úsilí o pořádání mistrovství světa v roce 2030.

Před výkopem na stadionu Metropolitano v Madridu se uskutečnil symbolický obřad, kterého se zúčastnili španělský král Felipe VI a portugalský prezident Marcelo Rebello de Sousa. Příslušní předsedové vlád podepsali dohodu o podpoře této iniciativy.

Před přátelstvím měly obě strany trička s nápisem „Vamos 2030“, což je sté výročí prvního portugalského mezinárodního týmu proti Španělsku.

Španěl Fabian Ruiz (vlevo) projde kolem portugalského Renata Sancheze během mezinárodního přátelského fotbalového zápasu mezi Španělskem a Portugalskem v pátek 4. června 2021 na stadionu Wanda Metropolitano ve španělském Madridu.  (AP Photo / Manu Fernandez)
Obraz:
Španěl Fabian Ruiz prošel Portugalcem Renato Sanchezem

„Vlády Španělska a Portugalska chtějí vyjádřit své přání a odhodlání uspořádat mistrovství světa v roce 2030,“ uvádí dohoda.

V prvním mezinárodním zápase s fanoušky, kteří se zúčastnili Španělska od vypuknutí epidemie COVID-19, si 15 000 lidí myslelo, že Španělsko zaostalo, když smyčka hlavičky Jose Fontaine klesla na Unai Simona o 23 minut později, ale jeho titul ve smyčce byl souzen chyba v Pav Torresovi.

Nervózní Simon později uviděl přihrávku nabitou Cristianem Ronaldem. Míč se ale odrazil přímo na sportovce Bilbaa Stoppera.

Jose stoupá na skóre písma, ale jeho pokus není povolen
Obraz:

Po počátečním boji byli hostitelé po restartu mnohem lepší, když Alvaro Morata i Pablo Sarabia přišli o šance.

Portugalsko za to vděčí brankáři Rui Patriciovi, který na dvě minuty popřel Ferrana Torresa z těsné blízkosti, než se k vítězství přidal Luis Enrique a zvolil si hřiště.

Itálie zvítězila nad Českou republikou 4: 0 v neúnavném útoku na Euro 2020 příští týden.

Itálie kolem České republiky

Náhled obrázku

2:41

Nejdůležitější události mezinárodního přátelství mezi Itálií a Českou republikou.

Itálie Stranou Česká republika Pátek 4: 0 s bezohlednou útočnou scénou, která by je mohla změnit na nebezpečnou stránku, když příští týden zahájí Euro 2020.

V 23. minutě útočník Lazia Ciro Immobile postavil hostitele proti běhu hry, když vstoupil do slabé přihrávky a po malé odchylce od českého obránce hodil míč do sítě.

Krátce před přestávkou zdvojnásobil vedení Itálie záložník Interu Milán Nicolo Barella, který zamířil k bráně a vystřelil domů střelou zpoza pokutového území.

Záložník Neapole Lorenzo Insane označil své 30. narozeniny gólem v 66. minutě. Insine se stal přednášejícím o několik minut později, když Dominico vytvořil paradigma a upravil tak na 4: 0.

0:50

Kazašský seržant Mušikov dostal přímou červenou kartu za tuto hororovou výzvu proti Khairovi Ristevskému ze Severní Makedonie.

Někde jinde, Maďarsko Vyhráli úvodní zápas 1: 0 proti Portugalsku Kypr Na počest prvního poločasu Androse Schaefera stávka Michaela Andersona ustoupila Island 1: 0 proti Faerské ostrovy.

Estonsko Vítězové 1-0 proti Finsko Když Lotyšsko Ft Litva 3-1 a Kosovo Poražený Malta 2-1, oba góly vstřelil Milad Rashika z Werter Bremen.

Severní Makedonie Ft Kazachstán 4: 0, ale největší vítězové noci Slovinsko Když vyhrají Gibraltar 6-0. Jos ப் Ilikic a Andros Spoor dali každý dva góly Slovinsku.

Co bude dál? Euro, okno převodu, klíčová data 2021/22

Španělsko v úterý před finálovým přípravným zápasem před Litvou čelí Litvě a příští pátek bude spuštěn euro. Hostitel Portugalska Izrael začíná ve středu bránit svůj titul v eurech.

Euro 2020 začíná Pátek 11. června – 19 dní po skončení sezóny Premier League 2020/21 – do té doby běží Neděle 11. července.