19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Pořadí způsobilosti České rally slin ke sledování Mickelsonových hvězd jako první ERC – FIA ERC

Michelson hraje první místo v hodnocení kvalifikace ERC Czech Rally Slin

Andreas Mickelson dnes ráno zahájil senzační start české rallye Slan, který vypadal v kvalifikační fázi ovlivněné deštěm rychle.

Když Jonas Anderson jel poprvé na spolujezdci, Mickelsonovi trvalo 2 m 34,711 s, aby dokončil 4,07 km dlouhý Malenovisův test na své Toxford WRT டா koda Fabia Rally 2 Evo.

Vzhledem k možnosti vlhkosti po celý víkend si Nor se stavem vozovky nejprve vybere startovní pořadí v sobotu. “Jak jsme očekávali, složité podmínky byly hodně půdy, ale bylo to předvídatelné, nepřekvapivé,” řekl později Mickelson.

Druhým nejrychlejším byl domácí hrdina a člen ERC-MICHELIN Talent Factory Eric Kayes, třetí příčku obsadil Mikkelsenův 0,524s Atrift se svým týmem Yacco ACCR Ford Fiesta Rally 2 a bývalým šampionem ERC Johnem Kobeckem.

Kobeki, který má na kontě osm zjevných zlínských výher, zaznamenal za tým Acrotech டா koda Rally 2m35,241 s.

Pro Kluky je mezitím ztráta kvalifikačního statusu rána, ale on se zoufale vymkl kontrole: “Pop-off se otevřelo třikrát. Náš čas byl dobrý, ale byl jsem zklamaný. Chtěl jsem nejprve zahájit domácí akci. Pojďme vidět.”

Tým Miko Marczyk týmu ORLEN byl čtvrtý rychle před Jori Huttonem, který představil a inspiroval pneumatiky MRF. Philippe Marech, juniorský šampion ERC1 od roku 2019, se umístil na prvním místě po šesté rychlosti Simon Wagner a Yoann Bonato.

Přední místní jezdci Tome Kostka a Miroslav Jack P டா koda Rally Team se umístili v první desítce na výjimečné jízdě mokré na maďarském Norbertu Herchik P11.

Dominic Stedeske, řidič Motorsport Ireland Rally Academy Period Devin, Adam Pesach a Peter Semarod byli v první patnáctce a mají právo zúčastnit se dnes od 16:30 místního času slavnostního zahájení ve Zlíně.

READ  Česká média chválí postavení Vietnamu při řešení otázek námořní bezpečnosti

Tým Rallye byl P16 po španělském problému rozdílu zad Efréna Llareny. Předsedali mu kolegové Španělé Luis Vilarigo a Martin Cosi. Slovák byl na poslední chvíli povolán, aby nahradil Romana Otlosilika, a znovu objevil další pohon všech čtyř kol. “Je to poprvé, co jedu v autě 4 × 4 více než rok, takže si na to zvykám,” řekl.

Tibor Érdi Jr je nejrychlejší běžec ERC2, Ken Dorn trumfl vozy ERC Junior Rally3 na pneumatikách Rally3 Jean-Baptiste Franchise ERC3 a ERC3 Junior na svém Renault Clio Rally4. Tempo určil Dorius Poloski s týmem Abbott Rally Cup s jezdcem Paolem Soriou, který vyhrál Cleo Trophy od Toxford WRT.

Kvalifikační fáze proběhla bez prezidenta ERC Alexeje Lukyanuka. Rus není startér, protože defenzivní šampion ve středu havaroval a jeho Saintéloc Junior Team Citroën C3 Rally2 byl okamžitě neopravitelně poškozen.

Klikněte Tady Pro kvalifikační výsledky.