Pohled: Stále se směju dnes, když Bruckner dospívá. Rozhoduje nás počítač

Trenér českých fotbalistů Jaroslaw Silavic považoval kvalifikaci na mistrovství světa 2022 za největší úspěch své kariéry.

Pevně ​​věří, že pokud se nestane nic mimořádného, ​​herci postoupí alespoň do kvalifikace na turnaj. Mělo by jim pomoci nedávné vítězství ve skupině Ligy národů. Trenér doufá, že jeho obvinění mučí a promění je v Belgii mezi největší favority skupiny. Dalšími způsobilými konkurenty jsou Wales, Bělorusko a Estonsko.

„Světový pohár je pravděpodobně nejvíce, zvláště když se ho zatím účastníme,” řekl Ilhavo na tiskové konferenci. „Pokud budeme úspěšní, bude to obrovský úspěch. Všichni to chceme a uděláme pro to maximum.” To bylo posouzeno kvalifikační kartou v pondělí.

Po něm mají Češi skvělou příležitost zahrát si alespoň kvalifikaci. Předjíždí ho nejen všechny týmy na druhém místě, ale také nejlepší vítězové ve skupině Ligy národů, kteří se nekvalifikují. Češi jsou jako první tým ve skupině B2 na sedmém místě v tomto žebříčku za Francií, Belgií, Anglií, Španělskem, Walesem a Rakouskem. Pokud národní tým nedokončí lépe než třetí, bude potřebovat alespoň pět z těchto šesti týmů, aby v kvalifikaci skončilo na druhém místě.

“Když jsme to hodně viděli, přáli jsme si, abychom byli ve skupině s Walesem nebo Rakouskem, což jsme udělali. Jak jsme již nyní zjistili, je to velké plus. Pokud se nestane nic neobvyklého, pevně věřím, že budeme alespoň v kasárnách,” komentoval Ghadq .

Dvanáct účastníků kvalifikace bude rozděleno do čtyř částí po třech, z nichž se v turnaji objeví zbývající tři evropští účastníci. “Víme, že z 12 týmů se na samotném mistrovství světa zúčastní pouze tři. Víme, že to není snadná věc, ale stále je to příležitost,” dodal Silvao.

READ  Dohoda o brexitu je pro českou ekonomiku dobrou zprávou

Boj o první místo a přímý postup se nicméně předem nevzdává, přestože Belgie v současné době vede v žebříčku národních týmů FIFA. „To mluví samo za sebe. Nyní mají zlatou generaci, skvělí hráči, sotva vůbec prohrávají. Respekt z tohoto hlediska, ano, ale v žádném případě nechci, aby to vypadalo, jako bychom se báli. Anglie v minulosti „Myslím, že můžeme mučit Belgii a možná dokonce vyhrát zápas, když hrajeme na naší domácí půdě a možná jste před diváky,“ řekl Silhave.

Češi patří do pětičlenné skupiny, což znamená, že odehrají o dva týmové zápasy méně v šestičlenných skupinách a ve volném čase na ně čekají přípravné duely. „Šestičlenná skupina má tu výhodu, že eliminuje organizační záležitosti. Budeme mít jasně přizpůsobený program. Díky tomu bude obtížné najít vhodný tým pro přípravu, ale musíme se přizpůsobit. Tyto předzápasy lze znovu použít k střídání hráčů. Často nebudeme hrát, abychom získali Získávají body v jedné hře, takže si toho můžete hodně vyzkoušet, “řekl ýilhavý.

V samostatném termínu postoupila česká reprezentace na mistrovství světa až v roce 2006, kdy byla Sylvie asistentkou trenéra Karla Brucknera. „Je těžké postoupit na mistrovství světa. Je tu méně týmů než v Evropě a přímý postup získají pouze první umístěné týmy. To jsou všechna komplikovanější kritéria.“ Myslím, že je čas, abychom s tímto týmem mohli bojovat, pokud jsou spolu. Řekla Zellha.

Skupinový software by měla být zveřejněna FIFA dnes. Pod Brucknerem národní týmy stále vyjednávaly „harmonogram“ kvalifikace. “Jsem rád, že počítač bude souzen. Odhad byl tehdy v pohodě a my jsme se tomu stále smáli, protože Karel pro ně vždy dozrával. Nyní je to považováno za samozřejmost, pro všechny,” řekl ilhavý.

READ  Austrálie zastavila vývoj vakcíny, protože dobrovolníci měli pozitivní test na HIV
Written By
More from Arzu

Smutné zprávy. Legenda po smrti, dokončil svůj život skokem ze střechy?

Smutná zpráva zasáhla svět sportu. Bývalá francouzská ragbyová hvězda Christophe Dominique zemřel...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *