Podle Trumpa americké soudy zamítají důkazy o volebních podvodech. Nepřipustí Bidenovo vítězství

Americký prezident Donald Trump připustil, že by bylo obtížné vznést obvinění z volebních podvodů proti Nejvyššímu soudu. Trump to řekl v neděli v telefonickém rozhovoru s Fox News.

Americký prezident Donald Trump neuznal výsledek od voleb, které podle jeho odhadů 3. listopadu vyhrál jeho soupeř Joe Biden, a v několika státech ho legálně napadá. „Problém je v tom, že je obtížné se dostat k Nejvyššímu soudu,“ řekl. Má v úmyslu nastolit více otázek ohledně výsledku voleb a prohlásit, že „do šesti měsíců to nerozmyslí“.

„Neumožňují nám předkládat naše důkazy. Říkají, že nemáme povolení. Chtěl bych zahájit velký, krásný soud, abych mohl mluvit o této a mnoha dalších věcech a poskytnout úžasné důkazy. Máme čestná prohlášení a máme stovky a stovky čestných prohlášení. Myslíte si, že je nemám.“ Síla prezidenta USA? Co je to za soudní systém? “Řekl Trump Sunday Morning Futures.

Tento týden pennsylvánský odvolací soud odmítl Trumpův pokus blokovat hlasování s 20 voliči ve státě. Prezidentova kampaň tvrdí, že s demokratickými voliči bylo zacházeno odlišně od republikánského hlasování. Soud však dospěl k závěru, že se jednalo o neopodstatněné obvinění. Výsledky byly v úterý uzavřeny v Pensylvánii a demokratickým vítězem se stal Biden.

V rozhovoru pro Fox News Trump odkazoval na soudní spor v Pensylvánii. Pokoušíme se poskytnout důkazy, ale soudci nám to nedovolují. “Prezident, který dosud nepřiznal volební porážku, řekl:„ Máme spoustu důkazů, možná jste viděli situaci v Gettysburgu v Pensylvánii. Neuvěřitelní svědci, velmi vážení lidé, taková chyba. “

V pátečním tweetu napsal, že aby mohl Biden vstoupit do Bílého domu jako prezident, musí prokázat, že nezískal hlasy, které získal nelegálně.

READ  Vévodkyně Megan, Jennifer Aniston a Rebel Wilson: Celebrity Diets
Written By
More from Arzu

Nejhorší vrah v americké historii zemřel. Přiznal se, že zabil 93 lidí, většinou globálních žen

Andělé Samuel Little, o kterém se říká, že je nejhorším multi-zabijákem v...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *