Podívejte se na nejošklivější vánoční strom v zemi. Hororové jehly!

Obyvatelé Březových Hor – městské části hornického města Příbram – letos před Vánoci neuvěřitelně oči. V minulých letech bylo téměř nemožné dívat se na vyšperkovaný strom, který rostl v prostoru před kostelem, ale letos všichni zakryli silný pás, že někdo nainstaloval šikmý kmen na lavičku.

Simona, místní TN.cz, napsala v reakci na nedávný článek o nejošklivějším vánočním stromečku ve Stepanovis s historií: „Náš„ podvodník “je dlouhý, trochu suchý, trochu hubený a ještě není zlomený, ale před pár lety byl na dobré cestě.“ Vítr však snědl vánoční stromek a hasiči dočasně stabilizovali pařez pomocí obrovského železného chodníku a dřevěných trámů, což vůbec nebylo dobré.

Přestože Březohorští prozatím prošli nosníkem a nosnými sloupy, kotevní lano připevněné k sedadlu rozhodně na kráse vánočního stromku nepřidává. A nezachránily ji ani stříbrné koule a obrovské sněhové vločky visící ve větvích.

Mohl by tento hrůza v Březových Horách překonat ještě nechutnější vánoční stromeček? Rozhlédněte se kolem a pokud někde uvidíte schopného konkurenta, pošlete nám fotografie s krátkým titulkem [email protected] Nebo na našem webu Sociální síť Facebook.

Fotogalerie: KŘIVÝ VÁNOČNÍ STROM

Zdroj: TN.cz

Zakřivený vánoční strom – 1

V loňském roce se fiktivní město Bruntál umístilo na prvním místě v žebříčku nejošklivějších vánočních stromků. Podívejte se na snímky obrazovky:

READ  Mubasher: V Praze předvádějí tisíce lidí! Nemají závoj, nedrží mezery
Written By
More from Arzu

„Zeman má zvláštní místo.“ Členové výboru pro dohled nad BIS obdrželi dopis od Citadel Aeroslas

Prezident Miloš Zeman má právo získat konkrétní informace od Bezpečnostní informační služby...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *